DAJ CYNK

AOC: przenośny monitor z portem USB-C

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2155

Przenośny monitor ze złączem USB-C może okazać się skutecznym sposobem na zwiększenie produktywności osób często dojeżdżających do klienta oraz pracujących w podróży.Przenośny monitor ze złączem USB-C może okazać się skutecznym sposobem na zwiększenie produktywności osób często dojeżdżających do klienta oraz pracujących w podróży.

Rozszerzenie laptopa

W dobie coraz popularniejszych ultraprzenośnych laptopów, ich niewielka powierzchnia ekranu bywa uciążliwa dla pracujących mobilnie. Mniejsza masa i gabaryty urządzenia to plusy podczas transportu. Ale z drugiej strony praca z kilkoma programami jednocześnie na 13-calowym ekranie nie należy do przyjemnych ani efektywnych.

Monitor przenośny, który wykorzystuje pojedyncze złącze USB-C zarówno do zasilania jak i przesyłu obrazu ma szansę okazać się przydatnym w takim scenariuszu. Dzięki temu możliwa jest praca na dwóch ekranach z rozszerzonym pulpitem.

AOC I1601FWUX

Nowy przenośny monitor AOC I1601FWUX posiada ekran FullHD o przekątnej 15,6 cala. Częstotliwość odświeżania obrazu to 60 Hz. Producent deklaruje kąty widzenia na poziomie 160 stopni, 5ms czas reakcji matrycy, kontrast statyczny na poziomie 700:1 oraz jasność 220 cd/m2.

Monitor wyposażonow w magnetyczną podpórkę, pozwalającą na ustawienie ekranu zarówno w poziomie, jak i pionie. Ponadto monitor sam wykrywa, w jakim jest położeniu i automatycznie obraca obraz (funkcję można wyłączyć). Cała konstrukcja waży 824 gramy.

Sugerowana cena detaliczna AOC I1601FWUX wynosi 949 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: AOC; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu