DAJ CYNK

AnTuTu prezentuje najlepsze średniaki z Androidem na wrzesień 2022

Michał Świech

Sprzęt

OnePlus Ace wygrywa ranking AnTuTu wrzesień 2022

Jakie najlepsze są najlepsze średniaki na rynku? AnTuTu prezentuje ranking najlepszych telefonów tego typu. Świętować może koncern BBK Electronics, a przede wszystkim OnePlus.

OnePlus jeszcze nie tak dawno słynął z limitowanych edycji tanich flagowców. Na początku ściągać telefony do Polski trzeba było specjalnie na własną rękę. Minęło kilka lat i doszło do rewolucji. Teraz OnePlus jest niczym innym, jak taką samą marką telefonów jak inne. Jednym z efektów jest spora liczba średniaków i budżetowców.

Średniaki? Tylko BBK Elctronics i MediaTek

AnTuTu poza rankingiem flagowców zaprezentował też ranking średniopółkowców. Okazuje się, że to właśnie OnePlus może świętować. Pierwsze dwa miejsca zdobyły jego telefony. Złoto zgarnął OnePlus Ace z wynikiem 821025 punktów. Na drugim miejscu uplasował się OnePlus Ace Racing Edition. Model ten zdobył 817768 punktów. Na trzecim stopniu podium znalazł się Oppo Reno Pro+ 5G mający 810996 punktów.

Na miejscach od czwartego do szóstego uplasowały się modele Vivo S15 Pro, Realme GT Neo 3 oraz należący do Xiaomi Redmi Note 11T Pro+. Pierwsza piątka to zatem armia BBK Electronics.

Wszystkie trzy najlepsze  telefony mają układ MediaTek Dimensity 8100 Max. Wyroby MediaTeka zgarnęły zresztą 9 z pierwszych 10 miejsc. Azjatycki producent może zatem mówić o całkowitym zwycięstwie nad Qualcommem w tym segmencie rynku.

Zobacz: OnePlus 10 Pro otrzymuje stabilnego Androida 13 (aktualizacja)
Zobacz: OnePlus zapowiada zegarek i potwierdza jego wygląd (aktualizacja)

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: oneplus

Źródło tekstu: antutu via weibo, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu