DAJ CYNK

AnTuTu pokazuje najmocniejsze flagowce z Androidem - styczeń 2022

Michał Świech

Sprzęt

Vivo iQOO 9 Pro najlepszy telefon z ANdroidem styczeń 2022

Jakie są najlepsze telefony na rynku? AnTuTu zaprezentował najmocniejsze flagowce z Androidem w rankingu za styczeń 2022.

Ciężko odpowiedzieć na pytanie o najlepszy telefon na świecie, ale można wskazać ten najmocniejszy. Tym razem możemy zobaczyć jak w rankingu benchmarku AnTuTu spisały się flagowce. Bezapelacyjnym zwycięzcą w styczniu 2022 okazał się Vivo. Szampana mogą jednak otwierać także przedstawiciele BBK Electronics.

Vivo iQOO 9 Pro najmocniejszym smartfonem z Androidem

Vivo iQOO Z5 to najmocniejszy średniak z Androidem. Vivo zdobył jednak podwójną koronę, bo najmocniejszym flagowcem okazał się Vivo iQOO 9 Pro. Model zdobył 1020974 punkty. Powyżej miliona punktów zdobyły też Vivo iQOO 9 (1020156 punktów) i Realme GT 2 Pro (1000641).

BBK Electronics okupuje zatem pierwsze cztery miejsca. Na czwartej pozycji jest bowiem OnePlus 10 Pro, który zdobył 993519 punktów. Dodajmy do tego dziesiąte miejsce Vivo iQOO 8 Pro. Poza mocną ekipą BBK w czołówce są też dwa modele Xiaomi, jeden Red Magic i jedna Motorola Edge X30. Dominację zaznaczył Snapdragon 8 Gen 1, który jest sercem czołowej siódemki.

Zobacz: AnTuTu pokazuje najmocniejsze średniaki z Androidem - styczeń 2022
Zobacz: Yeti powraca - ktoś podobno znowu widział tablet Vivo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: vivo

Źródło tekstu: antutu, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu