DAJ CYNK

Android Wear 2.0 zaczyna pojawiać się jako aktualizacja na zegarkach LG

Dodane przez: Koala

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3981

Android Wear 2.0 zaczyna pojawiać się jako aktualizacją na smartwatchach LG G Warch R i Urbane z 2015 roku. Oczywiście udostępnianie nowego oprogramowania odbywa się stopniowo.Android Wear 2.0 zaczyna pojawiać się jako aktualizacją na smartwatchach LG G Watch R i Urbane z 2015 roku. Oczywiście udostępnianie nowego oprogramowania odbywa się stopniowo i nie od razu pojawi się ono na wszystkich rynkach, w tym w Polsce. Jednakże sam proces aktualizacji się zaczął.

Android Wear 2.0 zaczął trafiać na inteligentne zegarki pod koniec zeszłego miesiąca. Coraz więcej smartwatchy z listy zaakceptowanych urządzeń do aktualizacji zaczyna ją faktycznie dostawać. Nowe oprogramowanie zostało już udostępnione dla inteligentnych zegarków, takich jak: Fossil Q Founder, Casio Smart Outdoor Watch, Tag Heuer Connected, Polar M600, Fossil Q Wander i Q Marshal, Michael Kors Access oraz Nixon Mission.

Bardzo miło, że kolejne smartwatche, w tym popularne modele LG także zaczynają dostawać uaktualnienia. Ja osobiście z niecierpliwością czekan na nowy system dla Moto 360 2gen.

Zobacz: LG Watch Style i Watch Sport - nowe zegarki z Android Wear 2.0
Zobacz: Android Wear 2.0 - kto dostanie aktualizację?

Źródło zdjęć: gsmarena, LG

Źródło tekstu: gsmarena

Przewiń w dół do następnego wpisu