DAJ CYNK

Android Oreo jest już dostępny przez OTA dla smartfonów Google'a

30.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 55

Ważne 3

2

Smartfony Pixel i Nexus mogą już pobrać aktualizację do najnowszej wersji Androida poprzez OTA. Do tej pory dostępna była tylko ręczna aktualizacja.Smartfony Pixel i Nexus mogą już pobrać aktualizację do najnowszej wersji Androida poprzez OTA. Do tej pory dostępna była tylko ręczna aktualizacja.

Aktualizacja OTA (Over The Air) dostępna jest dla wszystkich wspieranych urządzeń, w tym Pixel, Pixel XL, Nexus 6P, Nexus 5X i Pixel C. Użytkownicy testowych kompilacji Androida 8.0 finalną wersję Oreo już otrzymali.

Android Oreo został oficjalnie zaprezentowany w zeszłym tygodniu, a tuż po premierze obrazy nowego systemu dla Pixeli i Nexusów były dostępne do pobrania i zainstalowania. Wymagało to jednak flashowania urządzeń, co wiązało się z utratą danych. Aktualizacja OTA zachowuje wszystkie dane, dlatego dla większości użytkowników jest lepszą opcją.

W przypadku problemów z aktualizacją, na przykład gdy nie pokazuje się ona w naszych urządzeniach, zalecane jest zajrzenie na stronę developers.google.com/android/ota, gdzie można znaleźć odpowiednie instrukcje.

Zobacz: Android O to Oreo
Zobacz: [Aktualizacja] Nowości w Androidzie Oreo

Źródło tekstu: BGR, wł

Komentarze
Zaloguj się