DAJ CYNK

Android N to oficjalnie... Nougat

30.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3601

Ważne 6

1

Chociaż większość rynku obstawiała Nutellę, najnowsza dystrybucja Androida ma nazwę Nougat. W dalszym ciągu nie znamy oznaczenia liczbowego.

Chociaż większość rynku obstawiała Nutellę, najnowsza dystrybucja Androida ma nazwę Nougat. W dalszym ciągu nie znamy oznaczenia liczbowego.



Oznaczenie tegorocznej generacji Androida przez długi czas było tajemnicą. Teraz Google oficjalnie poinformował, że będzie to Nougat. Nutelli nie będzie i wygląda na to, że na KitKacie skończył się brandowany epizod nazewnictwa platform.

W dalszym ciągu nie wiadomo natomiast jakie oznaczenie liczbowe będzie miał nowy Android. Praca na dzielonym ekranie określana jest przez niektórych jako wystarczająca innowacja, by oznaczyć system jako 7.0, ale wciąż jest szansa, że będzie to Android 6.1.

Zobacz: Android umacnia się na pozycji lidera światowych rynków
Zobacz: Deweloperzy testują już Androida N

Źródło tekstu: Google, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~Master Chief
0

2016-07-01 09:32:34

Ja tam wolał bym Nutellę, jakoś tak pozytywnie się kojarzy ;)

Odpowiedz

12. ~
0

2016-07-01 07:03:08

Ale po co tak pędzić z numerami? W sklepach nie wyprzedali jeszcze wszystko z kitkatem. W sumie to jak by sprzedawali z wp 7,5 nokie. Ciężko sobie wyobrazić. A jednak kitkaty się walaja. Powinni tego zabronić.

Odpowiedz

11. ~
0

2016-06-30 22:35:13

Lubię nougat. Lubię Androida. Nienawidzę "katolików" i "aplocholików".

Odpowiedz

10. 800000
1

2016-06-30 22:23:41

I tak będzie zacofany nie mając podstawowych i wygodnych dla użytkownika funkcji. GG myśl choć troszeczkę

Odpowiedz

9. ~R
3

2016-06-30 22:04:15

7: hehe, dobre. Pewnie celuja w prezesów banków. Czyli zadowoli ich sprzedaż 50 sztuk rocznie :-)

Odpowiedz

8. ~pabloki
0

2016-06-30 21:21:29

7 ponoć mieli sie wycofywać i rezygnować z budżetówek typu lu550

Odpowiedz

7. ~~
-4

2016-06-30 21:18:12

@6 WP nie zamkną, po cichu się rozwija i coraz więcej appek wchodzi, tylko bardzo wolno. Myślę, że WP celuje w rynek biznesowy niż w młodzież grającą w gry.

Odpowiedz

6. ~pabloki
-1

2016-06-30 21:02:50

4 no , czyli andrut rośnie ,ios spada a wphone szoruje stale po dnie ... czyli jest normalnie.a ktoś wie kiedy zamkną winphona?2 chyba byłeś za granicą miasta i myślisz że to cywilizowany swiat.

Odpowiedz

5. ~Cq de
0

2016-06-30 20:39:37

@2 to nie czerwony nick appl. To nie on to pisał!!!!

Odpowiedz

4. Nomedaj
0

2016-06-30 20:25:12

Proszę: Możemy sobie poszukać "cywilizowanych krajów". Albo olać wpisy zwykłych trolli.

Odpowiedz

3. LuiN
5

2016-06-30 20:21:28

@2, appl - skąd Ty wytrzasnąłeś takie bzdury? W żadnym kraju na świecie iOS nie ma większego udziału w rynku niż Android. Nawet w USA to 30,7% przy 67,6% Androida.

Odpowiedz

2. ~appl
-10

2016-06-30 20:16:50

@2 android monopolista chyba w Polsce, w cywilizowanym świecie to większość ludzi w ogóle nie słyszała o takim czymś jak android, liczy się tylko iOS.

Odpowiedz

1. ~pabloki
-4

2016-06-30 19:56:20

nutella nie zapłaciła i nie będzie nutelli. wogóle po co te nazw? jest liczbowe oznaczenie kodowe łatwe do rozszyfrowania to wydziwiaja . to wcale nie jest reklama dla firmy jak nazwą lagującego androida jakąś marką. właściwie to i tak android to monopolista.

Odpowiedz