DAJ CYNK

Android 8 dla Lenovo z serii K

18.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3122

Ważne 3

1

Lenovo potwierdza plany dotyczące aktualizacji Android do wersji 8.0 dla popularnych modeli z serii K. Jest pewien haczyk.



Lenovo potwierdza plany dotyczące aktualizacji Android do wersji 8.0 dla popularnych modeli z serii K. Jest pewien haczyk.

Lenovo K8, Lenovo K8 Note oraz Lenovo K8 Plus to modele, dla których firma planuje udostępnić aktualizację Androida do wersji 8.0. "Planuje" idealnie pasuje do tej sytuacji, ponieważ użytkownicy smartfonów trochę będą musieli na nią poczekać. Dokładnie do... czerwca 2018 roku. Wtedy aktualizację otrzyma model K8. Dwa pozostałe otrzymają go miesiąc później.

Jeśli Google w przyszłym roku będzie trzymać się dotychczasowego harmonogramu prezentowania nowych wersji Androida, to smartfony Lenovo otrzymają aktualizację na miesiąc przed premierą Androida 9.

Źródło tekstu: Lenovo; wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~opinioczeq
0

2017-10-20 18:34:41

Idealny telefon dla grabarz.a

Odpowiedz

9. ~przeciw buractwu
0

2017-10-18 15:07:46

Pewnie applefan ma starego 4S i się chwali jaki to on ma telefon z logiem japka!

Odpowiedz

8. ~~
0

2017-10-18 12:52:07

Jedyne w czym Lenovo jest dobre, to integracja Dolby Atmos w każdym ich telefonie. :( szkoda, zę tylko u nich ten mod audio jest.

Odpowiedz

7. ~daniel
0

2017-10-18 12:44:11

?arazie to lenovo wydymalo polskich p9siadaczy k6 note i p2 andek 7 ny od kwietnia a polacy nawet aktualizacji poprawkowych na andku 6 nie d9staja a lenovo zqialo z polski

Odpowiedz

6. ~
0

2017-10-18 11:46:31

@4 nie masz ani jednej akcji Apple.

Odpowiedz

5. ~Martines
-2

2017-10-18 11:42:34

Jeżeli tylko są łatki bezpieczeństwa to co za różnica czy mam androida 5 czy 8? Z każdego telefonu zadzwonie czy wyślę sms/mail, a nawet zrobię zdjęcie.. Ale wyczyn co? To tak jak z iphone.. bo nowy, bo ma inne ikonki, czy nowy numerek kompilacji.. wow.. muszę go mieć.. :)

Odpowiedz

0

2017-10-18 11:25:00

@3 skąd wiesz ile mam ich akcji?

Odpowiedz

3. ~
0

2017-10-18 11:03:18

@2 Być może ale nie jestes nawet ich udziałowcem ani nie masz nic wspolnego z ta firmą.

Odpowiedz

0

2017-10-18 11:01:39

Dlatego Apple jest największą firmą na świecie i będzie pierwszą z kapitalizacją 1 bln USD.

Odpowiedz

1. ~Gosciu
0

2017-10-18 09:26:07

I w ten wlasnie sposob google oraz producenci kopia sami pod soba.

Odpowiedz