DAJ CYNK

Android 4.1 Jelly Bean już dostępny

11.07.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4321

Ważne 0

0

Google rozpoczął udostępnianie najnowszej wersji systemu Android, 4.1 Jelly Bean. Pierwszym urządzeniem, do którego trafi, będzie flagowy smartfon z tym systemem, Galaxy Nexus.

Google rozpoczął udostępnianie najnowszej wersji systemu Android, 4.1 Jelly Bean. Pierwszym urządzeniem, do którego trafi, będzie flagowy smartfon z tym systemem, Galaxy Nexus.

Zaprezentowany pod koniec czerwca system Android 4.1 zawiera wiele nowości w porównaniu ze swoim poprzednikiem. Wśród nich znalazły się nowe mapy. Szerzej o tym pisaliśmy m.in. w tej wiadomości.

Google poinformował, że rozpoczął już oficjalnie proces udostępniania najnowszej wersji systemu użytkownikom telefonu Galaxy Nexus. Informację o tym, że dostępne jest uaktualnienie, powinni oni zobaczyć w ciągu najbliższych kilku dni.

Jeszcze w lipcu Android 4.1 Jelly Bean trafi również do telefonu Nexus S oraz tabletów Motorola Xoom oraz Nexus 7.

Źródło tekstu: Google, wł

Komentarze
Zaloguj się
22. marrcus
0

2012-07-11 22:53:22

ja w fonie włączam transmisje np. drhtv a to zdaje sie raczej dalej we flaszu

Odpowiedz

21. ~xoom
0

2012-07-11 20:30:46

,,panie'''' fanie ogryzka. Wedlug Pankiej logiki to androida posiadaja nastolatkowie, ios oczywiscie Pan bo jest Pan po 20-tce zapewne i trudnym dziecinstwie, a potem dla 60-latkow jaki system? Z emporii? Zaprzeczasz czlowieku calemu swiatu ze swoja misja holdu ogryzka!

Odpowiedz

20. Paranoia
0

2012-07-11 19:41:42

@17 :D koleś spójrz na temat newsa: "Android 4.1 Jelly Bean już dostępny" czy ja mówię o ios czy WP? tu mówimy o androidzie :] powinieneś się skapnąć już po wzmiance "apk" :] @19 dla tego mamy społeczności takie jak xda, na androida 2.1 czy 2.2 też nie było wsparcia flash a jakoś gdy jeszcze miałem i5700 to bez problemu mogłem używać :]

Odpowiedz

19. ~dav
0

2012-07-11 19:10:09

niestety ale Flasha nie bedzie sie dalo zainstalowac nawet z paczki apk, poniewaz nie ma wsparcia dla nowego andka.

Odpowiedz

18. ~
0

2012-07-11 14:52:38

*"na" iOS i WP "nie" ma obsługi i "nie" bedzie* ...autokorekta w en

Odpowiedz

17. ~
0

2012-07-11 14:47:44

@16 - tak? To pokaz mi takie aplikacje na WP7 i na iOS, NIE MA! Co do rozwoju - ma iOS i WP now ma obslugi i now bedzie, ma androids now ma wsparcia, czyli jest to co jest i now bedzie rozwijane, krotko mowiac flash dla urzadzen mobilnych jest ma wykonczeniu

Odpowiedz

16. Paranoia
0

2012-07-11 11:25:44

przecież możecie w każdej chwili zainstalować flasha :/ wystarczy znaleźć odpowiednie apk... @8 flash nie umarł i raczej tak szybko nie umrze, to że ty czym się nie interesujesz nie znaczy, że tego nie ma, gdybyś interesował się tematem(a nie reklamami które można wyłączyć bez wywalania całego flasha) to byś wiedział, że ludzie ciągle używają flasha, jak nie do animacji, to do drobnych elementów strony czy do gier.

Odpowiedz

15. ~Kamil
0

2012-07-11 11:20:40

Kiedy będzie dostępne 4.1 w AOSP?

Odpowiedz

14. ~
0

2012-07-11 11:20:09

Przy czym ja nie uważam ze telefony powinny obsługiwać flasha, tylko ze strony powinny być robione w html5, natomiast na razie jest jak jest i urządzenie bez flasha jest mocno ograniczone

Odpowiedz

13. ~
0

2012-07-11 11:17:51

Nightkriss - filmy, gry... wiele stron nie nadaje się do użytku na urzadzeniu bez obsługi flasha.

Odpowiedz

12. ~
0

2012-07-11 11:11:45

A od kiedy będzie dostępny nexus7? I czy wiadomo coś o dostępności w Polsce?

Odpowiedz

11. ~
0

2012-07-11 10:58:45

A dla reszta smartfonów nowy system za rok albo wcale?

Odpowiedz

0

2012-07-11 10:57:56

Nie mam flasha i dobrze mi z tym. Co wy na tym flashu używacie? gry przeglądarkowe?

Odpowiedz

9. ~kaz
0

2012-07-11 10:40:41

A ja chcę Flasha.

Odpowiedz