DAJ CYNK

Amazon może opracowywać projekt kolejnego smartfona

29.07.2018

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1677

Ważne 1

0

Podczas prezentacji dla Television Critics Association, w której Amazon szczegółowo opisywał planowane programy telewizyjne, szefowa Amazon Studio - Jen Salke - potwierdziła, że jest w posiadaniu prototypu nowego smartfona Amazon. Docelowo twórcy smartfona mają skupić się na intuicyjnej obsłudze urządzenia, nie ma jednak potwierdzonej informacji czy prototyp w ogóle trafi do sprzedaży.Podczas prezentacji dla Television Critics Association, w której Amazon szczegółowo opisywał planowane programy telewizyjne, szefowa Amazon Studio - Jen Salke - potwierdziła, że jest w posiadaniu prototypu nowego smartfona Amazon. Docelowo twórcy smartfona mają skupić się na intuicyjnej obsłudze urządzenia, nie ma jednak potwierdzonej informacji czy prototyp w ogóle trafi do sprzedaży.

Amazon tworzy urządzenia od ponad 10 lat, spektakularny sukces przyniosło firmie stworzenie czytnika książek Kindle, następnie w 2011 roku również z powodzeniem wprowadzono do sprzedaży tablet Kindle Fire. Rok 2014 przyniósł premierę Fire Phone, po której niestety szybko nadeszły marsowe wieści o rozczarowaniu użytkowników smartfonem Amazon.

Informacje dotyczące prawdopodobnej produkcji nowego telefonu, można również odnaleźć w raporcie o wynikach finansowych Amazon, w jednym ze zdań pojawiła się informacja, że producent planuje "możliwość korzystania z Alexy w dowolnym miejscu", co podsyca spekulacje dotyczące prac nad nowym telefonem.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło zdjęć: techcrunch.com

Źródło tekstu: theverge.com, wł

Komentarze
Zaloguj się