DAJ CYNK

Allview V3 Viper - elegancki smartfon z Androidem Oreo

10.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4558

Ważne 2

2

Ruszyła sprzedaż nowego średniaka rumuńskiej marki, który do 18 stycznia można kupić o 200 zł taniej.



Ruszyła sprzedaż nowego średniaka rumuńskiej marki, który do 18 stycznia można kupić o 200 zł taniej.

V3 Viper kontynuuje kierunek rozwoju jaki obraliśmy dla serii Infinity - wyświetlacz o formacie 18:9. Zamierzamy rozszerzać gamę smartfonów o wyglądzie premium w naszym portfolio, a V3 Viper spełnia najwyższe wymagania. To piękny, kompaktowy smartfon, wyposażony w wiele użytecznych funkcji dla najbardziej aktywnych użytkowników, którzy szukają szybkich rozwiązań pozwalających na sprostanie codziennym wyzwaniom - powiedział Lucian Peticila, założyciel Allview.



Allview V3 Viper wyposażony został w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720 x 1440 pikseli (proporcje 9:18) i ma rozmiary typowe dla smartfonów z ekranem 5,2 cala (9:16). Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,25 GHz, który współpracuje z 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej, rozszerzalnej kartami pamięci o dodatkowe 256 GB, o ile zrezygnujemy z funkcji dual SIM. Telefon pracuje pod kontrolą systemu Android 8.0 Oreo i jest zasilany akumulatorem o pojemności 3000 mAh, który naładujemy przez port microUSB.



Oba aparaty fotograficzne (z tyłu i z przodu) mają matryce o rozdzielczości 13 Mpix i są wspierane przez funkcję upiększania twarzy. Zarówno z tyłu, jak i z przodu producent umieścił diodową lampę doświetlającą. Z tyłu jest też czytnik linii papilarnych.

V3 Viper wyposażony został w asystenta głosowego AVI, wykorzystującego platformę sztucznej inteligencji. Porozumiemy się z nim także w języku polskim.

Smartfon Allview V3 Viper możemy kupić za 899 zł na stronie allview.pl. Cenę tą możemy obniżyć o 200 zł, jeśli zarejestrujemy się na stronie allview.pl/v3vipercode/ - promocja trwa do 18 stycznia. Dostępne kolory to czarny, srebrny i złoty.



Źródło tekstu: Allview, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~Rafa Benitez
0

2018-02-12 12:43:33

Warto kupić za tę cenę, bardzo ładnie wykonany i obiektywnie wydajny (choć spodziewałem się po procku że tak nie będzie). Ale telefon na prawdę daję radę, cud miód malina ;)

Odpowiedz

11. ~danuta.zajac
0

2018-01-13 01:35:23

@3 - lubisz tylko takie nazwy co w reklamach jak moja babcia ?@4 - pokaż mi innego producenta który ma rozbudowanego i działającego asystenta głosowego po polsku na telefon, DUZY PLUS DLA ALLVIEW ze mają asystenta głosowego po polsku, BARDZO DUZY PLUS@5 - specyfikacja jest dostepna zawsze w googlach, to taka wyszukiwarka :)@7 - nie wart kupna bo nie go w reklamie z Lew*ndowskim ? najpierw przetestuj , a później się wypowiadajPrzetesujcie sobie X4Xtreme, mam w domu 2 sztuki i przy maksymalnym obrotach i LCD 6" IPS działają po 4 dni mimo kilugodzinnym YouTube i internecie, muzyce, dzieciaki grają nonstop, dźwięk stereo i obudowa świetna,wydajność konkret, wykonanie konkret, cena dobra. Mam też V2 Viper X+ i nie mogę złego słowa wypowiedzieć.. MT chulają w nich idealnie i są wydajne, a przy tym bateria tak nie spada szybko jak u innych..

Odpowiedz

10. ~alibama
0

2018-01-13 01:21:25

MT produkuje bardzo dobre procesory, może w benchmarkach nie są numer 1 ale są bardzo wydajne w praktyce, tanie, niski pobór energii i montowane w bardzo dużej ilości telefonów, mało awaryjne, bezpieczne. Testuje procesory od lat i MT są na bardzo wysokim poziomie mimo hejtu konkurencji, a aktualizacje nie raz były..Jeżeli chodzi natomiast o markę ALLVIEW to w niektórych krajach jest bardzo popularna, ogólnie robią świetny sprzęt i mają dobry serwis, wsparcie, ciekawe promocje np. dobre na Święta czy Czarny Piątek, ogólnie mam w firmie kilka telefonów tej firmy i są bardzo dobre, wole je bardzie niż Huawei.

Odpowiedz

9. ~tikej
0

2018-01-12 10:57:26

Procesory to ich słaba strona, zawsze wrzucą jakieś g, skąd oni to biorą? z wyprzedaży?

Odpowiedz

8. YyyYyy
0

2018-01-11 11:39:13

Hmm, cztery rdzenie i ani slowa o LTE? To by wskazywalo na MediaTek MT6580. Niesmiertelny procesor, na rynku od czasow chyba Androida 4.4. Dostal juz nawet Oreo! Jakby AllView zagwarantowal wsparcie comiesiecznych latek bezpieczenstwa i przynajmniej jedna aktualizacje do wyzszej wersji (wyzszej wersji, a nie patcha np 7.1.1 do 7.1.2, mowa tu o 8.1 do 9.0) to bym kupil. Ciekawe jak Cortex A7 sprawuje sie z duza ilsocia RAMu.

Odpowiedz

7. ~Krater
0

2018-01-11 10:17:32

Tyle bajerów na papierze, ale ciągle na Mediateku, jak dla mnie niewart kupna

Odpowiedz

6. ViNYL
0

2018-01-11 09:33:22

@3: Albo Doogee, mi się tylko z psem kojarzy. Może to wynikać z faktu, iż ciężko znaleźć unikalną nazwę, która ma jakąkolwiek wolną domenę, najlepiej .com.

Odpowiedz

5. ~ergo
0

2018-01-11 09:25:54

a jaki konkretnie ten procesor? pewnie znowu jakiś przestarzały złom skoro nawet nie podali...

Odpowiedz

4. YyyYyy
0

2018-01-11 09:00:14

Hehe, tak strasznie dbają o klienta, że aż sztuczną inteligencję dołożyli... ale aktualizacji i łatek bezpieczeństwa już nie potrafili zagwarantować. Tak więc kolejna oferta do kosza.

Odpowiedz

3. ~
0

2018-01-11 07:53:15

Zawsze się zastanawiam, kto nadaje swoim chinolom najgłupsze nazwy: myPhone, Kruger&Szajs czy może AllView, ale chyba jednak ci ostatni.

Odpowiedz

2. ~Templariusz
0

2018-01-11 07:20:46

@1 - no rejczel

Odpowiedz

1. ~Amigo007
0

2018-01-11 01:47:03

Warto to kupić za cenę 700zł?

Odpowiedz