DAJ CYNK

Alkomaty AlcoSense - wyniki konkursu

03.07.2018

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1605

Ważne 4

0

Ponownie pozytywnie zaskoczyliście nas liczbą konkursowych zgłoszeń. Po ożywionej dyskusji, przyszedł czas na przyznanie nagród.Ponownie pozytywnie zaskoczyliście nas liczbą konkursowych zgłoszeń. Po ożywionej dyskusji, przyszedł czas na przyznanie nagród.

Lubimy takie konkursy

Pod naszym testem alkomatów AlcoSense w okresie trwania konkursu znalazło się aż 135 komentarzy, z czego zdecydowana większość stanowiła zgłoszenia konkursowe. Pojawiły się wiersze, pojawiły życiowe historie, formy zarówno długie, jak i krótkie. Najważniejszym dla nas było zwrócenie Waszej uwagi na to, że da się już precyzyjnie sprawdzić swoją trzeźwość, bez konieczności wybierania się na komendę policji. Wystarczy kieszonkowe urządzenie i mniej niż minuta, aby zyskać pewność.

Zobacz: Test alkomatów AlcoSense [KONKURS]

Teraz ta pewność powędruje do 6 naszych Czytelników. Pozostałym zaś przypominamy, że do 7 lipca dostępne są 10% kody rabatowe do wykorzystania na stronie www.alcosense.pl. Wystarczy tylko poprosić o kod w komentarzu (kody dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników).Wyniki

Alkomaty AlcoSense Pro o wartości 799 zł każdy trafią do:

loqwa
Potrzebuję alkomatu dla celów dydaktycznych - praktycznej nauki jazdy. Mam taki problem, że Żona od ok 12lat ma prawo jazdy, ale jazdy za kółkiem nie praktykuje. Nie pojedzie bo nie!!! Bo nie ta pogoda (nieważne czy słońce, czy deszcz o śniegu nie wspominając), bo nie te buty, bo akurat prawka nie zabrała, bo mdłości, bo głowa boli (te 2 argumenty wykorzystuje też przy innej okazji... :/), bo nie ten układ gwiazd, faza księżyca, susza w Australii czy czarny kot. Chcąc, nie chcąc jedynym sposobem zaciągnięcia Jej za kółko (pomijam możliwość użycia koni czy wołów) jest pozbawienie się możliwości zastąpienia Jej za kierownicą. Jednak muszę Jej to udowodnić i tu dla mnie AlcoSense ma wielki SENS :) W końcu czego nie robi się dla edukacji kochanej Żony...

Mila89
Dlaczego warto kupić alko sense?
Po 1) i najważniejsze BEZPIECZEŃSTWO, Żyjemy w czasach kiedy dostęp do samochodu ma wiele osób. Po co ryzykować utratą prawa jazdy, utratą zdrowia, życia, lub traumą do końca życia skoro za relatywnie niewielkie pieniądze można mieć 100% pewność czy możemy jechać?
Po 2)Bardzo duża dokładnośc pomiaru co w tańszych urządzeniach bardzo często jest sprawą "loteryjną"
po 3) Atrakcyjne wzornictwo(tutaj Tutaj argument dla pań
po 4) Fajnie że ma duży wyświetlacz, duży + za to

Biorąc powyższe zalety cena za to urządzenie wydaję sie odpowiednio dostosowana do możliwości urządzenia tym bardziej że tzw "policyjne alkomaty" mające podobną skuteczność mogą kosztować nawet 2x tyle

Aha i dla mnie nie mniej ważne... wracając do domu mógłbym wreszcie udowodnić ze wypiłem "tylko 1 małe piwko" a nie 10 :D no i znajomi na imprezach by sie ucieszyli :)


Lord of the fallen
Stawiam na AlcoSense, ponieważ nigdy nie jeżdżę po alkoholu. A że czasami moje uwielbienie do złocistego trunku w dobrym towarzystwie powoduje, że sięgam po jeszcze jedną butelkę, to rano chciałbym być pewny, że jestem w pełni sprawnym kierowcą lub muszę wziąć dzień wolnego. Bezpieczeństwo ponad wszystko i nie ma na naszych drogach miejsca na tzw. "dobrze się czuję, więc jadę". Jadę bo AlcoSense pokazał na wyświetlaczu 0,00 ;)Alkomaty AlcoSense Excel o wartości 549 zł każdy trafią do:

Dziadova
Kiedy postawić na AlcoSense? Kiedy sensownie poznawaliśmy fantastyczny smak niszowego piwa i wyrafinowany armat wina, ale nie bardzo wiemy, czy pozostało w nas coś poza wrażeniami z degustacji ;) Bez bawienia się w aptekarza odliczającego miligramy i bez miejskich legend w stylu ,,piwo wyparuje po godzince", wyciągamy AlcoSense z kieszeni i wszystko jasne. Kierowanie autem, opieka nad dzieckiem , wypad nad wodę - wszystko da się pogodzić, kiedy planuje się z (alco)sensem.

wuzych
Życie na trzeźwo jest nie do przyjęcia, a alkomat pomoże zdecydować, czy już można prowadzić i jechać do sklepu po piwo :)

Tomcis
Warto postawić na AlcoSense dla własnego bezpieczeństwa oraz innych użytkowników ruchu. Tak łatwo jest dziś stracić uprawnienia, a granica przekroczenia minimalnej zawartości alkoholu jest bardzo cienka. Doskonale wiem coś o tym, właśnie dobiega mi końca 3 letni zakaz prowadzenia pojazdów a więc byłby idealnym prezentem na rozpoczęcie nowej przygody z polskimi bezkresnymi szosami...;)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu! Skontaktujemy się z Wami drogą e-mailową, w celu uzyskania danych do wysyłki nagród. Pozostałym uczestnikom wciąż proponujemy 10% kupony rabatowe (do 7 czerwca), a już wkrótce rusza nasz kolejny konkurs z nagrodami, które cyfrowymi metodami ułatwiają życie.

Zobacz: Arkana AlcoSense'u z Hunterem Abbottem

Źródło zdjęć: TELEPOLIS.PL

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się