DAJ CYNK

Alcatel One Touch Fire w rękach TELEPOLIS.PL

24.02.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7946

Ważne 7

1

Udało nam się dostać do ręki Alcatela One Touch Fire. Niestety, nie miał zainstalowanego systemu, ale udało nam się zrobić kilka jego zdjęć.

Udało nam się dostać do ręki Alcatela One Touch Fire. Niestety, nie miał zainstalowanego systemu, ale udało nam się zrobić kilka jego zdjęć.

Telefon wyposażony będzie w procesor Qualcomm Snapdragon 1 GHz, wyświetlacz ma 3,5 cala i rozdzielczość 320 x 480 pikseli. Aparat - 3,2 Mpix oraz baterię litowo-jonową o pojemności 1400 mAh.

W tym roku, oprócz Alcatela, pojawią się jeszcze telefony od ZTE, Huawei i LG.





Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
31. ~MrMcu
0

2013-07-18 16:32:03

gunwo

Odpowiedz

30. ~QASH
0

2013-07-11 23:33:35

320x480px na 3,5" to 165 ppi-kseloza ale dla mało wymagających użytkowników i tych jeszcze nieusmartfonionych, telefon w tej cenie i w miarę rozsądnym abonamencie będzie jak znalazł i na pewno znajdzie niejednego zadowolonego nabywcę wprowadzając go w świat smartfonów. Ewentualnie jak znalazł jako drugi telefon na używany sporadycznie numer kiedy nie chcemy ograniczać się do wyboru: albo bardzo tani smarfonik (z zamulonym w tym przypadku androidem) albo nic nie umiejący telefon czuwający miesiąc. Czas czuwania w zależności od sieci deklarują: 9 dni dla 3G i 11 dni dla 2G. Przystępnie dla taniego smartfonika leżacego 90% czasu bezczynnie :-) Ciężko wyrokować, trzeba najpierw przynajmniej pomacać chwilę z nim poobcować. Jak z dostępnością aplikacji?

Odpowiedz

29. ~Marcin
0

2013-02-25 23:48:58

ms 93 taką denna rozdzielczość ekranu ma większość samsungów z niższej półki np. galaxy ace ,galaxy mini 2 ,wave y.Pewnie fanboje szajsunga jakby to on wypuścił pisaliby że to rozdziałka wystarczająca ale jak inna firma wypuści takie tel to odrazu złom hehe

Odpowiedz

28. ~sylwek
1

2013-02-25 10:11:34

Mój lg p500 ma taką rozdzielczość i na 3,2 cala źle nie wygląda,ale ten alcatel ma pewnie 3,5-4,5 cala więc może być różnie.xD

Odpowiedz

27. ~
1

2013-02-25 09:54:54

seba12a, zdziwisz się - ludzię będą kupować ten telefon, a ty się podniecaj dalej swoim ajfonem...

Odpowiedz

26. seba12a
-1

2013-02-25 09:43:23

24co ciekawego masz w tym telefonie ? W chinach takie po 20$ chodzą z wysyłką do Polski i na dodatek mają DUALSIM . Ten telefon to totalny chłam dla klasy ubogiej, żeby szpanować dotykowym...

Odpowiedz

25. ~
1

2013-02-25 09:11:35

22 aleś Ty czepialski... Witek daje Wam zajawkę o tym fonie, a w podzięce czepialstwo. Eh... Szkoda gadać.

Odpowiedz

24. ~dav
1

2013-02-25 08:34:28

Zapowiada sie ciekawie. Oby sie przyjal na naszym rynku

Odpowiedz

22. ~Miguel
1

2013-02-25 07:21:49

Zdjęcia robione zapewne komórką (słabo), a tło to chyba wykładziny w MM lub Saturnie. Co udało się spotkać tam przedstawiciela handlowego Alcatela, który jeździ z tym telefonem od jakiegoś czasu? Poza tym artykuł napisany niemerytorycznie: "W tym roku, oprócz Alcatela, pojawią się jeszcze telefony od ZTE, Huawei i LG". Powiem więcej, wyjdą jeszcze Samsung, Nokia, Apple, HTC itd. Bez sensu! Przecież do końca roku pojawi się setka nowych telefonów. W TYM artykule nie ma słowa o systemie FirefoxOS, z jakim ma działać ten telefon, wtedy byłoby jasne, dlaczego to takie "innowacyjne". Artykuł napisany na kolanie, a do tego zrobione sztucznie dwa newsy o jednym Alcatelu...

Odpowiedz

21. ~Hopla
1

2013-02-25 01:11:11

Niewiele lepszą specyfikację ma Lumia 610 i jakoś WP chodzi na niej. Wszystko zależy od systemu a jak tylko będzie tani ten model i działał przyzwoicie to ma szansę zdobyć wielu nabywców.

Odpowiedz

20. ~ja
-1

2013-02-24 22:55:07

Tylko rozdzielczość wystarczy żeby nikt nie miał złudzeń gdzie jesteśmy!

Odpowiedz

19. nemo2009
1

2013-02-24 22:53:35

To będzie telefon z systemem firefox. Stąd nazwa Fire. Alcatel zapowiedział, że wyprodukuje w tym roku modele z takim systemem.

Odpowiedz

18. ~Longin Pastuch
-1

2013-02-24 22:52:54

Niezły pasztet ja pierd.... :-) Alcatel owszem sprzęt sieciowy np SDH, centrale telefonicznie, radiolinie, routery brzegowe, ale nieeeeeeee telefony :-))))

Odpowiedz

17. ~
-2

2013-02-24 22:38:37

dadza za 1zl w taryfie za 20zl z 100-200 minut i 100mb plus lejek. do tego umowa na rok i kazdy kupi :D. sprzet tra)iczny. wrecz 256mb ram haha ekrany i procesory z przed 3 lat to sie tylko nadaje na rynek afrykanski dla biedoty takie zeczy tylko w t debile

Odpowiedz

16. ~AdamD
1

2013-02-24 22:36:31

Przypuszczam, że pierwsza działająca sztuka jaka znajdzie się w Polsce trafi na moje biurko :-) Bardzo jestem ciekaw jak to będzie wszystko wyglądało.

Odpowiedz