DAJ CYNK

Alcatel Fierce XL - windowsowa niespodzianka

10.02.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3345

Ważne 7

1

Bez szumnych zapowiedzi i choćby krótkiej notki prasowej Alcatel OneTouch Fierce XL trafił do sprzedaży w T-Mobile USA. Telefon pracuje pod kontrolą systemu Windows 10 Mobile.

Bez szumnych zapowiedzi i choćby krótkiej notki prasowej Alcatel OneTouch Fierce XL trafił do sprzedaży w T-Mobile USA. Telefon pracuje pod kontrolą systemu Windows 10 Mobile.

Telefon ma 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowy procesor 1,1 GHz (Snapdragon 210), 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, łączność HSPA+ i LTE, główny aparat 8 Mpix z diodową lampą i przednią kamerkę 2 Mpix oraz akumulator 2500 mAh.

W USA za tak wyposażony telefon bez umowy zapłacić trzeba niewiele bo tylko 140 dolarów.

Źródło tekstu: T-Mobile USA, wł

Komentarze
Zaloguj się
19. a_lex
0

2016-02-11 23:10:34

A jakoś Opery Mini do Windowsa 8.1 na tablecie nie znalazłem :(Czy źle szukałem?

Odpowiedz

18. ~Darek
0

2016-02-11 16:18:36

Fajny, myślę że i u nas zlazłby nabywców. Tylko czy ta 10 chodzi poprawnie czy jeszcze "choruje"?

Odpowiedz

17. ~maker3
0

2016-02-11 12:32:32

Telefon na zamówienie sieci komórkowej, jak prawie każdy w USA, więc żadnych szans na premierę na świecie.@14 SD210 jest porównywalny do SD400, więc nie taki lichy. Bardziej niż mocy to brakuje mu dodatkowych funkcji jak Miracast czy krokomierza.

Odpowiedz

16. ~13
0

2016-02-11 10:08:29

Przecie jesteś "fahowjedz"

Odpowiedz

15. ~
0

2016-02-11 09:52:03

@14 sam jesteś lichy

Odpowiedz

14. ~Punk
0

2016-02-11 09:35:11

Lichy Snapdragon 210, mogli się postarać i dać chociaż 410 lub 415 i byłby fajny sprzęcik.Poza tym brakuje telefonów poręcznych typu Z3 Compact czy LG L7 II kompaktowych i poręcznych.

Odpowiedz

13. ~
0

2016-02-11 09:15:30

@11 o czym ty bełkoczesz?

Odpowiedz

12. ~=÷=
0

2016-02-11 08:07:57

*11. Tez mam ta app cos.mi podal. Wszystko gra

Odpowiedz

11. ~hi,hi
0

2016-02-11 08:01:38

Treść wiadomości LuiN, nie daj sie!!!!!!!! Uźywaj coraz nowszych nickow, nie dojda do ładu hi,hi,hi,

Odpowiedz

10. ~
0

2016-02-11 07:48:08

dziewiateczka a tobie żal że jest lepszy od ciebie

Odpowiedz

9. ~MAŃKUT
0

2016-02-11 01:25:53

Ósemeczka jakiś ty zdolny.

Odpowiedz

8. pacman
0

2016-02-11 00:24:41

W10Mobile to jest beta ;) Opera mini na WP to...taka trochę niedopracowana jak i inne aplikacje na WP. Po prostu większość firm olewa ten system i appki się często różnią jakością od tych na Andka/iOSa. Trudno w to uwierzyć, ale IE jest raczej w pełni sprawny i funkcjonalny. O ile na Andku możesz wybrać domyślną, FF czy wiele innych to na WP odwrotnie.Poza tym to cena dla USA zobaczymy czy u nas nie będzie 140, ale...140€ ;) Pewnie wyjdzie z 600zł lub nawet więcej, nie wiem czy nie wolałbym jakiejś Motoroli, używanego S4 z gwarancją w dobrym stanie czy może chińczyka z gwarancją w Polsce.@1Chcesz się dowiedzieć co robi Windows od Microsoftu ? Postaw na Linuxie wirtualną Windę i wyłącz mu wszystko co się da...Jakbyś sprawdził ilość prób połączeń to byś się zdziwił. Windows szpieguje tak samo jak Google. Różnica jest taka, że pewne rzeczy poprzez "mody" na Androidzie da się wyłapać, zablokować. Za to na WP jesteś w szponach szpiega. Powiem tak...Google nie jest pod tym względem lepsze niż M$ i Microsoft na 100% nie zachowuje się lepiej niż Google (zresztą tak samo Apple).

Odpowiedz

0

2016-02-10 23:38:30

@5 Jest opera mini, ale strasznie muli. Systemowa przeglądarka za to chodzi mega płynnie.

Odpowiedz

6. LuiN
0

2016-02-10 23:37:55

5, a_lex - jak najbardziej jest.

Odpowiedz

5. a_lex
0

2016-02-10 23:33:12

Na Win10 to pewnie nie ma Opery Mini?

Odpowiedz