DAJ CYNK

[Aktualizacja] Zmiany w cenniku urządzeń sieci Play

18.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6523

Ważne 5

4

Sieć Play obniżyła ceny pięciu smartfonów - zaoszczędzić można kilkaset złotych. W ofercie pojawił się też długo oczekiwany średniak.

Sieć Play obniżyła ceny pięciu smartfonów - zaoszczędzić można kilkaset złotych. W ofercie pojawił się też długo oczekiwany średniak.



Na półce urządzeń klasy wyższej Play obniżył cenę iPhone'a SE 32 GB. W taryfie FORMUŁA SOLO L przy abonamencie 125 zł i umowie na 24 miesiące smartfon ten możemy mieć za 1 zł (spadek o 458 zł).

Spadły też ceny innych wersji iPhone'a SE. Wersja 16 GB jest dostępna za 1 zł w taryfie z abonamentem 125 zł, natomiast chcąc mieć za złotówkę wersje 64 GB i 128 GB, należy przez 24 miesiące płacić po 145 zł (abonament + rata za telefon).



Zmiana nastąpiła też na półce średniej. Tu potaniała Sony Xperia X. Za 1 zł możemy ją mieć już w taryfie FORMUŁA SOLO L z opłatą miesięczną 95 zł, także przy umowie na 24 miesiące. W tym przypadku (i tej opcji taryfowej) obniżka ceny wynosi aż 698 zł.



Pojawiła się też jedna nowość w cenniku, którą jest Sony Xperia XA1. Smartfon ten także możemy mieć za 1 zł, jeśli zgodzimy się płacić 95 zł miesięcznie przez okres dwóch lat. Miałem przyjemność testować ten telefon, a recenzję, którą na tej podstawie napisałem, będzie można przeczytać na łamach TELEPOLIS.PL już niedługo.

[Aktualizacja 18.05.2017 20:55]

Recenzja telefonu Sony Xperia XA1 jest już dostępna.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play (plik PDF)
Zobacz: cennik telefonów w ofercie FORMUŁA SOLO przy sprzedaży na odległość (plik PDF)

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
20. ~
0

2017-05-19 18:59:20

to bylo do 8

Odpowiedz

19. ~
-1

2017-05-19 18:59:09

po wuja uzywasz a jak nie uzywasz, po wuja narzekasz ? Mnie wystarczy jak wlacze tvpis i tam slysze narzekanie podobne do twojego, tusk to tusk tamto tutaj plej srej to i tamto. Tak, niby masz prawo do swojego zdania, tylko Ty nie masz swojego zdania bo to co pieprzysz to taki konglomerat pieprzenia z tego forum. Takze to twoje zdanie jest gwno warte tak samo jak te argumenty tysiac razy napisane.

Odpowiedz

18. ~azzie22
-1

2017-05-19 10:33:23

Play jest ok . miałem umowę i ipkiem za 150 zl przez 3 LATA, wypowiedziałem umowę i zadzwonili do mnie i otrzymale wszystko bez limitu i zmiane pakietu danych z 3 na 5GB i umowa na czas nieokreślony , chyba dobrze co ?

Odpowiedz

17. kuczka76
-1

2017-05-19 07:40:34

Pełny no limit łącznie z internetem + tidal showmax i tv za 25 zł

Odpowiedz

16. msnet
-1

2017-05-18 22:37:39

@15, tatko - dzięki, poprawione. A co do autokorekty, to ta - działając na domyślnych ustawieniach - nie sprawdza poprawności tekstu pisanego wersalikami.

Odpowiedz

15. ~tatkoo
-1

2017-05-18 21:33:36

Forłuła?? To nawet autokorekta wyłapie taką literówkę :D

Odpowiedz

14. ~eryk
-1

2017-05-18 21:24:21

@11 - bełkot to macie u siebie w T-Mobile, szczególnie w systemach obsługujących prepaida - wieczna awaria i ciągłe nieuprawnione pobieranie kasy z konta.

Odpowiedz

13. ~
1

2017-05-18 21:14:34

> zaoszczędzić można kilkaset złotychNie można zaoszczędzić pieniędzy, wydając je. Oszczędza się odkładając. Nie wiem, po co powielać marketingowy bełkot w tekście informacyjnym.

Odpowiedz

12. ~Calm7
-1

2017-05-18 20:30:12

@4). Nic!!!!!!!!

Odpowiedz

11. bornyn
1

2017-05-18 19:51:46

play non stop robi mnostwo szumu wokol siebie. szkoda, ze za tym nie stoi na prawde cos wartego uwagi. wieczny bełkot

Odpowiedz

10. ~maxwel
0

2017-05-18 18:42:02

@8 Dokładnie masz rację. Od wczoraj wisi na poczesnym miejscu na głównej stronie jakiś artykuł reklamowy o niejakiej firmie CALLUP, która zdobyła jakiś kontrakt w Azji. Po co nam ta wiadomość i co to ma wspólnego z Polską? Do tego - to już zupełny dziw - wyłączyli możliwość dodawania komentarzy. O co chodzi z tą firmą i artykułem? Czyżby kluczowa informacja znajdowała się pod koniec artykułu, że jest to firma IZRAELSKA?

Odpowiedz

0

2017-05-18 18:12:07

Sony jest dla mnie skończony. Upadająca marka.

Odpowiedz

8. ~
0

2017-05-18 17:59:06

@7, Play to fenomen marketingu i tyle. Ten operator nie ma nic ciekawego do zaproponowania, jakość podła, zasięg słaby, trzeba wspierać się zasięgiem pozostałych operatorów a tam ograniczenie do 3Mb, ceny wyższe niż u konkurencji.Ale taki Telepolis pisze dużo o ich ofertach, bo Play ich informuje a inni słabiej. Można podsumować, że portal stał się słupem ogłoszeniowym i każdy, kto będzie ich informował, to będą przeklejać i wrzucać. Nic albo prawie nic od siebie.

Odpowiedz

7. ~Tomcio
0

2017-05-18 17:17:08

Ja nie wiem skąd ten fenomen play. Tu troche ludzie nadają, ale u znajomych słyszę, że super sieć. Nie wiem jak super bo ile razy próbowałem coś u nich ugrać przy potencjalnej zmianie sieci to nigdy nie dawali nic lepszego od mojego bieżącego operatora, ani w zakresie cen słuchawek, ani w cenach połączeń, sms/mms, internet. Moim zdaniem przerost formy nad trescią.

Odpowiedz