DAJ CYNK

[Aktualizacja] Samsung wznawia aktualizację S7 do Oreo - uaktualnienie trafia do Polski

01.06.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 15507

Ważne 2

3

Samsung już raz podjął się próby aktualizacji S7 oraz S7 Edge do Androida Oreo. Skończyło się to serią błędów i bootloopów. Tym razem Samsung podszedł do wyzwania do po raz drugi.



Samsung już raz podjął się próby aktualizacji S7 oraz S7 Edge do Androida Oreo. Skończyło się to serią błędów i bootloopów. Tym razem Samsung podszedł do wyzwania do po raz drugi.

W Europie w pierwszej kolejności aktualizację otrzymali użytkownicy w Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii. Teraz otrzymanie aktualizacji meldują również Niemcy, Hiszpanie, Belgowie oraz niektórzy Polacy.

Problemy z aktualizacją S7 nie były niczym nowym. Wcześniej z podobnych przyczyn wstrzymano aktualizację S8.

Aktualizacja:
Chociaż niektórzy polscy użytkownicy smartfonów z serii S7 raportują otrzymanie Oreo (nawet na naszym portalu) to mamy informacje jedynie na temat wersji Oreo przeznaczonej dla innych krajów. Przykładowo: telefon zakupiony w Polsce, ale pochodzący z dystrybucji zagranicznej.

Zobacz: Samsung wstrzymuje aktualizację S7 do Androida Oreo
Zobacz: Oficjalna aktualizacja Samsunga Galaxy S7 i S7 Edge do Androida Oreo ruszyła

Źródło tekstu: sammobile.com, wł

Komentarze
Zaloguj się
66. ~gość
0

2018-09-22 11:39:43 host: col24.n(...)pnet.pl

U mnie w dalszym ciągu brak aktualizacji do Oreo, zabezpieczenia na 1 grudnia 2017, czy ktoś też tak ma?

Odpowiedz

65. ~prezes
0

2018-08-12 02:05:48

A ja kupiłem w polsce dual sima sprowadzanego i nadal mam androida 7.0

Odpowiedz

64. ~Evq
0

2018-06-22 07:28:03

Jest oreo od mobile dla s7. Wczoraj zainstalowane. Przyznaję że aktualizacja na plus. Telefon śmiga dużo szybciej niż przed instalacją.

Odpowiedz

2018-06-21 16:28:12

Od dzisiaj Oreo na Galaxy S7 od Plusa 1394,01 MB - aktualizację wymusiłem sprawdzając w menu dostępność, nie wyskoczyło mi wcześniej automatyczne powiadomienie.

Odpowiedz

62. ~Marcel
0

2018-06-20 08:17:47

Od wczoraj Play rozdaje oreo na s 7. Paczka ważyła 1341.09 MB

Odpowiedz

61. ~
0

2018-06-18 09:19:19

witam.czy u was po aktualizacji oero na samusng 7 edge też wystepują błedy np z aparatem i tyrbem profesjonalnym nie da zrobic sie zdj aplikacja sie wyłacza

Odpowiedz

60. ~Galaktyczny
0

2018-06-13 21:32:46

Drodzy rodacy, można zasysać. Android Oreo dla galaxy s7 dla Orange (OPV) jest do pobrania. Plik wazy 1164,16MB

Odpowiedz

59. ~Nike
0

2018-06-13 12:39:20

Dopiero dziś doszła aktualizacj ...

Odpowiedz

58. ~Jarek
0

2018-06-10 19:57:39

Dostalem oreo do s7 niestety zniknela zniknela przydatna funkcja hdr jest tylko dostepna w ustawieniach tak samo jest z edycja zdiec bylo duzo przydatnych funkcji teraz to podstawowe takie jak pomaluj kredka na kolor i dodaj tekst bezsensu zamiast isc na przud to cofka

Odpowiedz

56. ~romano
0

2018-06-09 16:01:49

S7 edge kupiony na wolnym rynku przyszło wczoraj. Wydaje sie szybszy i pewnych kilka rzeczy dorobili. Corka ma tez kupinym S7 edge na wolnym rynku i jeszcze nie ma.

Odpowiedz

55. ~nike
0

2018-06-07 17:04:07

ciągle nie mam oreo na s7 normalne to?

Odpowiedz

54. Ambro05
0

2018-06-06 13:27:34

Po aktualizacji dwie kwestie najbardziej rzucające się w oczy (przynajmniej mi): szybkość telefonu znacząco wzrosła i telefon utzrymuje preferencje sieciowe - manualny wybór operatora pozostaje niezmieniony, wcześniej brak zasięgu powodował wybór innej sieci, teraz działa tak tylko w trybie automatycznym (dotyczy roamingu krajowego i zagranicznego). Oczywiście pomijam kwestie grafiki czy nowych opcji. Co do baterii jeszcze się nie wypowiadam.

Odpowiedz

53. ~Olsza18
0

2018-06-06 12:36:50

S7 edge z plusa nie mam... kiedy dostane?

Odpowiedz