DAJ CYNK

[Aktualizacja] Samsung Galaxy S10 - czy tak będzie wyglądać?

20.06.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10009

Ważne 4

4

W sieci pojawiło się zdjęcie smartfonu, który może być prototypem Galaxy S10. Jeśli to prawda, to jest na co czekać.



W sieci pojawiło się zdjęcie smartfonu, który może być prototypem Galaxy S10. Jeśli to prawda, to jest na co czekać.

Samsung ma duże plany w stosunku do jubileuszowego, dziesiątego modelu serii Galaxy S. Smartfon ma zaoferować zupełnie inny wygląd obudowy, a jego sprzedaż ma ruszyć jeszcze w styczniu. Wszystko po to, aby poprawić wyniki sprzedaży modelu Galaxy S9, które okazały się być poniżej oczekiwań.

Jeśli zdjęcie faktycznie prezentuje prototyp Galaxy S10, to prace Samsunga idą w zdecydowanie dobrym kierunku. Ekran zajmuje praktycznie całą powierzchnię przedniego panelu, a dodatkowo ma lekko zaokrąglone boczne krawędzie. Nie ma tutaj żadnych widocznych sensorów, głośnika, ani aparatu. Nie ma też wcięcia.

Ekran ma mieć przekątną 6,2 cala i pozwoli na przekazywanie dźwięku, co umożliwi rezygnację z tradycyjnego głośnika rozmów. W ekranie ma być też zaszyty czytnik linii papilarnych.

Aktualizacja

Jak podaje na Twitterze Ice universe, opublikowane kilka dni temu nie przedstawia prototypu Samsunga Galaxy S10. Jest to zdjęcie tegorocznego Galaxy S9+, które poddano odpowiedniej obróbce.

Źródło tekstu: Ice Universe

Komentarze
Zaloguj się
29. ~Dawid
0

2018-06-21 23:23:27

Tyle nowinek tych producentów i 2x w roku każdy z nich puszcza najlepsze modele że człowiek może stać się wręcz niewolnikiem tych urządzeń ...czytałem kiedyś artykuł gdzie była ciekawa informacja: gdybyśmy się tak samo rozwijali w motoryzacji co w elektronice to na 1l paliwa można by przejechać 1000km w aucie za 25 dolarów...czekam czasów kiedy będziemy rozwijać się też tak w innych technologiach. Śmieszy mnie tylko że w tych magicznych smartfonach producenci nie chcą rozwijać technologii baterii która istnieje gdzie można by np używać telefonu np tydzień lub miesiąc na jednym ładowaniu :)

Odpowiedz

0

2018-06-20 20:39:02

Już lecę do bociana. 7k starczy?

Odpowiedz

27. septum
0

2018-06-20 20:36:47

I głośnik wbudowany w ekran? I wysuwany niczym antena w Motoroli z 99 roku przedni aparat?

Odpowiedz

26. ~vainglorious
-1

2018-06-20 17:54:58

@24: nie zauważyłem, dzięki

Odpowiedz

25. ~
-1

2018-06-20 15:32:37

Nie warto, za dwa tygodnie będzie S11. A za miesiąc S12, ja bym poczekał.

Odpowiedz

24. ~
0

2018-06-20 14:15:24

@22 a widziales taki dopisek "źródło zdjęć" ?

Odpowiedz

23. ~vainglorious
0

2018-06-20 13:50:53

*rendera :D

Odpowiedz

22. ~vainglorious
0

2018-06-20 13:31:02

@Mastah: mimo wszystko publikowanie jakiegoś losowego renifera z tysięcy takich reniferów, bo "pojawił się w sieci" wydaje się trochę dziwne na poważnym portalu. Ewentualnie możnaby choć trochę sprecyzować gdzie się w sieci pojawił lub gdzie krąży.

Odpowiedz

21. Mastah
0

2018-06-20 13:13:06

@vainglorious Przeciez w wiadomosci nigdzie nie jest napisane, ze jest to faktyczny wyglad S10. Juz pierwszy akapit sugeruje, ze trzeba do tego podejsc z dystansem. Mimo to kraza sluchy, ze Samsung planuje integracje roznych czujnikow z ekranem lub ich ukrycie pod nim. Zasadniczo jest to dobry kierunek i prawdopodobnei za kilka lat wiekszosc porzadnych telefonow bedzie mialo po prostu ekran zakrywający praktycznie 100% przodu.

Odpowiedz

20. ~vainglorious
0

2018-06-20 12:44:34

"W sieci pojawiło się zdjęcie" - w sieci pojawia się mnóstwo zdjęć, przed pojawieniem się iPhona x i Samsunga S8 było w sieci wiele zdjęć bardzo podobnych do tego :p

Odpowiedz

19. LuiN
0

2018-06-20 12:34:51

Pierwszy bez głośnika słuchawki i przedniego aparatu... "postęp".

Odpowiedz

16. dt
1

2018-06-20 11:55:47

Idą w dobrym kierunku zdecydowanie. Wymianę mam w planach w połowie przyszłego roku dlatego im wcześniej się pojawi tym lepiej. Cena zdąży się ustabilizować i trochę spaść od premiery :)

Odpowiedz