DAJ CYNK

[Aktualizacja] Przedsprzedaż flagowego myPhone'a X Pro

18.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8734

Ważne 7

2

myPhone startuje z przedsprzedażą flagowego smartfonu myPhone X Pro. Smartfon z 4 GB pamięci RAM kosztuje 1299 zł.

myPhone startuje z przedsprzedażą flagowego smartfonu myPhone X Pro. Smartfon z 4 GB pamięci RAM kosztuje 1299 zł.



myPhone X Pro wyposażony został w ekran IPS o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1080p, pokryty szkłem 2.5D. Sercem smartfonu jest ośmiordzeniowy procesor MediaTek Xelio P10 (MT6755) taktowany zegarem 2 GHz i 4 GB pamięci RAM. Do tego 64 GB pamięci wbudowanej, aparat o rozdzielczości 20 Mpix (matryca Sony) z laserowym autofocusem i nagrywaniem filmów w rozdzielczości 1080p, łączność LTE, dwa gniazda na karty SIM, port USB typu C, czytnik linii papilarnych, Android 6.0 i akumulator o pojemności 3000 mAh z bliżej nieokreśloną funkcją szybkiego ładowania (producent dostarcza ładowarkę 2A).

Smartfon od dzisiaj jest dostępny w przedsprzedaży w cenie 1299 zł.

Aktualizacja

Jak poinformował jeden z przedstawicieli myPhone'a, w specyfikacji technicznej na stronie producenta i materiałach prasowych pojawił się błąd. Smartfon nagrywa filmy w rozdzielczości 1080p, a nie 720p.

Źródło tekstu: myPhone; wł

Komentarze
Zaloguj się
46. ~KrzOdo
0

2017-09-08 21:17:13

Ryskami na ekranie w poprzednim komentarzu nazwałem pęknięcia które nie przeszkadzają w użytkowaniu telefonu mimo że są od prawego dolnego rogu ekranu aż do lewego górnego boku więc idą przez cały ekran prawie po przekątnej ale to pęknięcia zdecydowanie mniejsze niż grubość włosa i pod folią ochronną wyświatlacza jaka była dołączona z telefonem nie są prawie widoczne a za nowy wyświetlacz w serisie życzyli sobie połowe wartości nowego telefonu więc przyzwyczaiłem się do tego jaki jest, tylko podkreśle co do baterii mega załamka bo poprostu spuchła!!!! To niewybaczalne wg. mnie i wróciło me zdanie o firmie pyPhone jakie było nim zaufałem polskiemu producentowi mimo że telefony są i tak MADE BY YELLOW HANDS!

Odpowiedz

45. ~KrzOdo
0

2017-09-08 21:04:02

Telefon używam od roku i niestety nie polecę choć odkąd /''spróbowałem/'' myPhone w 2015r z modelem LUNA jakoś stwierdziłem że mogę zaufać stąd rok temu kupiłem premierowo x-pro ale po roku użytkowania stwierdzam że to błąd bo już po paru tygodniach odpadły napisy XPRO z tyłu obudowy ale to w niczym nie przeszkadza w użytkowaniu choć nie powinno mieć miejsca, pół roku temu telefon wypadł mi z kieszeni i spadł na śnieg ale wyświetlacz pękł mimo że był w etui ale pęknięcie raczej nie jest załamką bo to do przewidzenia w każdym aktualnym telefonie, a /''ryski/'' na ekranie nie przeszkadzały w jego użytkowaniu więc używam go dalej, ale od 2 tygodni bateria zaczęła puchnąć na tyle mocno że tylna obudowa się nie da zamknąć by przylegała jak w nowym telefonie a ale już się z tym pogodziłem mimo że telefon jest na gwarancji ale nie ma sensu go odsyłać do serwisu bo skoro jest pół roku po upadku i z pękniętym ekranem wszystko łącznie z puchnącą baterią będą zakładam zrzucane na winę upadku. Dlatego chyba przerzucę się na Xiaomi Mi6 z 128GB ROM ;) Ale po za tymi defektami myPhone od początku ma problemy z softem typu często pyta z jakiej sieci chcesz mieć transmisje danych mimo że ciągle ustawiasz wybór tej samej karty SIM! Mimo wszystko nim zaczęła puchnąć bateria z telefonu byłem zadowolony ale tym co dzieje się od 2 tygodni myPhone przekreślił swoje zaufanie które szybko zbudował bo z modelu LUNA I jaki nabyłem w lutym 2015 i ja do dziś korzystają nawet moi znajomi czy rodzina i bo to telefon funkcjonalny vi użytkowy a x pro taki nie jest :/ Nim bateria zaczęła puchnąć i wypychać tylną klapkę nie narzekałem na telefon bo działa nawet zaskakująco szybko ale z puchnącą baterią MyPhone przesadził!!!

Odpowiedz

44. ~hikaru
0

2016-07-20 09:09:48

Nie przesadzacie trochę? Parametry dobre w tej cenie, na papierze wygląda przyzwoicie, dalej się nie wypowiadam bo jeszcze w ręce nie miałem, jak wypuszczą w obieg można będzie ocenić

Odpowiedz

43. ~.
0

2016-07-20 08:38:44

A pujdo na tym pokemony goł ? By żym chcio se pogroć a na moim nie pujdo.

Odpowiedz

42. ~pabloki
0

2016-07-19 19:39:18

41 a który klon klona był pierwszy ?

Odpowiedz

41. ~poszukalem
0

2016-07-19 19:33:14

No taki producent że hej... telefon to Sumvier K70 z większą pamięcią ~$160 (32GB)

Odpowiedz

40. ~pabloki
0

2016-07-19 15:00:52

38 ej, na ole to jest zwykły diamond plus. ma 16Mpix, andruta 5.1 . druga wersja raczej u nas nie bedzie dostępna ale kosztowała by i tak tyle samo co klon myphone.

Odpowiedz

39. ~Zik
0

2016-07-19 14:57:57

ostatnie modele nie były złe, ja dałbym szansę, czekam na recenzję

Odpowiedz

38. ~
0

2016-07-19 14:53:09

hahahha to brandowany Archos Diamond 2 Plus cena z darmową wysyłką z europy 899zł na ole ole ;) wsioki za brand biorą sporą kasę ;)

Odpowiedz

37. ~Pawełek
0

2016-07-19 14:48:07

I co z tego,że flagowy to i tak nie dostanie żadnej aktualizacji jak mój flagowy S-line . Cena przesadzona o dobre 300 zł. Jak zmąderzeją to pewnie zacznie się sprzedawać , ale kto miła Myphona ten wie ,że a aktualizacjach można pomarzyć i zapomnieć. Wyposażenie OK ale czy to jest tak do końca najważniejsze w markowym bezmarkowcu ?

Odpowiedz

36. ~
0

2016-07-19 14:43:30

drogo... redmi 2 albo iiny chincki wynalazek leeco ma ten sam procek i jest sporo tanszy. Bateria do takichj patelach to minimum 4000, zadowalające jest minimum 6000. Takie patelachy kupuje sie by używaćprawie cały czas bo w kieszeni się nie mieszczą i są dobre do podruży itp. Do dzwonienia? telefon w plecaku i bt :D czyli lepiej mieć inny max 4,5c

Odpowiedz

35. ~pabloki
0

2016-07-19 14:39:05

telepolis: może dowiedzie sie cczy obsługuje lte 2600 bo klon obsługuje , choć ten może byc okrojony. skoro zrobili już bład przy nagrywaniu filmów to niewykluczone że jest tez i kolejny

Odpowiedz

34. ~Punk
0

2016-07-19 14:36:31

Trochę lepszy procesor i większa bateria i można by to nazwać flagowcem, a tak to wyszło jak zwykle g.....o.

Odpowiedz