DAJ CYNK

Aktualizacja oprogramowania do zegarka Samsung Gear S3 poprawi żywotność baterii

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5685

Główną bolączką użytkowników smart zegarków jest żywotność baterii. Zwłaszcza, gdy po aktualizacji oprogramowania zamiast lepiej zaczyna być gorzej. Tak jest w przypadku zegarka Samsung Gear S3, jednak już wkrótce wydajność powinna się poprawić.Główną bolączką użytkowników smart zegarków jest żywotność baterii. Zwłaszcza, gdy po aktualizacji oprogramowania zamiast lepiej zaczyna być gorzej. Tak jest w przypadku zegarka Samsung Gear S3, jednak już wkrótce wydajność powinna się poprawić.

Po ubiegłorocznych wdrożeniach w smatrwatchach serii S3 Tizena 3.0 pojawił się szereg nowych funkcjonalności, niestety wraz z nimi wydajność zegarków znacznie się pogorszyła. Od tamtego czasu, co prawda pojawiły się łatki, niemniej wydajność nie wróciła do stanu sprzed update'u.

W najnowszej wersji oprogramowania R760XXU2CRC3 pojawią się tylko/aż dwie poprawki - lepsza żywotność baterii oraz stabilizacja połączenia Bluetooth. Aktualizacja oczywiście dotyczy na razie użytkowników z USA, Kanady oraz Korei Południowej, jednak można się spodziewać, że szybko zostanie rozszerzona na inne rynki. Dostępność aktualizacji (tak dla przypomnienia) można sprawdzić wchodząc do aplikacji zarządzającej zegarkiem w telefonie, następnie w informacje o sprzęcie i później w aktualizacje oprogramowania.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: sammobile.com, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu