DAJ CYNK

[Aktualizacja] Nowy TouchWiz nie tylko w Galaxy S6 i S6 Edge

30.03.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9040

Ważne 2

1

Najnowszy TouchWiz UX zaprezentowany przy okazji premiery Galaxy S6 i S6 Edge, prawdopodobnie trafi do Note'ów 4 wraz z Androidem 5.1.

Najnowszy TouchWiz UX zaprezentowany przy okazji premiery Galaxy S6i S6 Edge, prawdopodobnie trafi do Note'ów 4 wraz z Androidem 5.1.

Nowa wersja interfejsu Samsunga przyniosła szereg udoskonaleń interfejsu, obsługę tematów kolorystycznych czy bardziej rozbudowane funkcje aparatu fotograficznego. Według ostatnich przecieków, najnowszy TouchWiz UX trafi też do Samsungów Galaxy Note 4, wraz z udostępnieniem dla nich Androida 5.1.

Kiedy ten Android będzie dostępny dla Note'ów? Dopiero po aktualizacji dla Galaxy S6 i S6 Edge, a ta udostępniona zostanie w II połowie 2015 roku. Pozostaje mieć nadzieję, że Samsung wyrobi się przed premierą Note'a 5.

Zobacz: Google udostępnia Androida 5.1

Aktualizacja 16:14

Jak donosi, zazwyczaj niezawodny w kwestii informacji na temat Samsunga, portal Sammobile, informacje na temat pracy nad Androidem 5.1 dla Galaxy Note 4 okazałaby się być plotką. Na chwilę obecną Samsung nie pracuje nad Androidem 5.1 dla żadnego ze swoich urządzeń. Obecnie nie trwają też prace nad przeniesieniem interfejsu nowych smartfonów z serii Galaxy do Note'a 4. Priorytetem dla Samsunga jest obecnie przygotowanie aktualizacji serii Alpha do Androida 5.0, ale nie zostały jeszcze określone żadne ramy czasowe dla tej operacji.

Źródło tekstu: YouMobile, Sammobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
24. LuiN
0

2015-03-31 14:43:54

20, I gotowe - już Cię nie będzie trafiać ;-)

Odpowiedz

23. LuiN
0

2015-03-31 12:35:06

21, 3er - dźwięk/wibracja/cisza masz teraz na ekranie, po ściągnięciu górnej belki. Nie jest to rzecz jasna równie wygodne. Na system powiadomień narzeka chyba najwięcej osób. Jeśli się tego nie odfiltruje, to mamy mnóstwo spamu na dzień dobry. U mnie najwięcej oporu przyniosło jednak zarządzanie przeglądarką, gdzie w oknie aktywnych aplikacji każda otworzona strona jest teraz prezentowana jako oddzielna aplikacja. Mimo wszystko daję lizakowi szansę i obserwuję rozwój sytuacji.

Odpowiedz

22. LuiN
0

2015-03-31 12:29:46

20, Zdajemy sobie sprawę, że kwestia galerii jest do generalnej przebudowy. Cierpliwości.

Odpowiedz

21. ~3er
0

2015-03-31 12:12:13

@18 LuiN - Menu da się jakoś przeżyć, ale spora część API nie działa w Tasker. Priority mode to jakaś porażka w porównaniu do Blocking Mode, pod klawiszem power zniknęło przełączanie dźwięk / wibracje / cisza. System notyfikacji mi nie odpowiada. Wole ten z KK. Dziękuję Google i Samsung za zabawę użytkownikiem.

Odpowiedz

20. ~
0

2015-03-31 10:49:32

@9 szkoda ze nie namierzyliście problemu waszych zakichanych galerii.. z tego się nie da normalnie korzystać bo człowieka trafia coś

Odpowiedz

19. ~...
0

2015-03-31 09:30:03

Czekam na mega wypasionego Nota 5:p

Odpowiedz

18. LuiN
0

2015-03-31 08:02:21

13, 3er - o faktycznie, wyleciało mi z kontekstu, że piszesz o tylko swojej sztuce. Powiem Ci, że pomimo początkowego zamieszania w menu, nie przeszkadza mi 5.0.1 w czwórce. Przyzwyczaiłem się do tej wersji systemu najpierw na Nexusie 5, więc nie miałem wielkiej terapii szokowej. Ładnie Samsung podziałał z aplikacją wiadomości, szkoda natomiast braku dodatków z linii Alhpa, gdzie dostępne są skórki interfejsu.

Odpowiedz

17. ~3er
0

2015-03-31 01:18:17

@13 LuiN - napisałem mój Note 4. Ja swojego juz cofnąłem do KK i Lollipop nie zamierzam tam wgrywać. Niech się Google razem z Samsungiem bawią szajsem sami.

Odpowiedz

16. vonski
0

2015-03-30 19:48:49

Chłopaki z XDA i tak przeportują na wszystko co się da :-)

Odpowiedz

15. ~skyyy
0

2015-03-30 19:05:51

na s4 jest już wyciszenie ;)

Odpowiedz

14. ~HD
0

2015-03-30 18:59:56

Niech dadzą 5,1 mi na S5 bo dzików wyciszyć nie mogę!!

Odpowiedz

13. LuiN
0

2015-03-30 18:28:41

12, 3er - Note 4 pracuje JUŻ pod kontrolą Androdia 5.0.1, w wiadomości mowa jest o nadchodzącym 5.1.

Odpowiedz

12. ~3er
0

2015-03-30 16:49:37

Dlatego też mój Note 4 nie będzie pracował w 5.0.x i zostanie pod kontrolą 4.4.4. Wszystkie zmiany z interfejsu Lollipop mi nie podchodzą, a spora część rzeczy przestała działać.

Odpowiedz

11. ~dres
0

2015-03-30 15:54:25

Dodali jakiś tam pierdoly,a jaką się zastanawiam czy nadal TW zamula jak skurczybyk?

Odpowiedz