DAJ CYNK

[Aktualizacja] Nowe Nokie trafiają do sklepów

14.06.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 20

Ważne 2

3

Zbliża się koniec przedsprzedaży nowych Nokii. Od 22 czerwca smartfony będziemy mogli nabyć w sklepach z elektroniką.

Zbliża się koniec przedsprzedaży nowych Nokii. Od 22 czerwca smartfony będziemy mogli nabyć w sklepach z elektroniką.

Jako pierwsza do sklepów trafi Nokia 3. Najtańszy z nowej serii model będzie dostępny od 22 czerwca w sugerowanej cenie 699 zł.

Dane telefonu Nokia 3
Zobacz dane techniczne Nokia 3 na TELEPOLIS.PL

Tydzień później, w ostatnich dniach czerwca, będzie można kupić Nokie 5. Jej sugerowana cena to 949 zł. Smartfon będzie dostępny w czterech kolorach: matowym czarnym, srebrnym, niebieskim i miedzianym.

Dane telefonu Nokia 5
Zobacz dane techniczne Nokia 5 na TELEPOLIS.PL

Na najlepiej wyposażoną Nokie 6 przyjdzie nam poczekać do początku lipca. Jej sugerowana cena to 1149 zł. Smartfon będzie dostępny w czterech kolorach: matowym czarnym, srebrnym, niebieskim i miedzianym.

Dane telefonu Nokia 6
Zobacz dane techniczne Nokia 6 na TELEPOLIS.PL

Aktualizacja

Podczas zorganizowanej dzisiaj konferencji dowiedzieliśmy się, że wycięcie jednej obudowy z bryły aluminium do nowych Nokii trwa 50 minut.

Na polskim rynku pojawi się specjalny wariant Nokii 6 w kolorze czarnym, wyposażony w 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Będzie to limitowana edycja (najprawdopodobniej ok 5 tys. egzemplarzy). Jej cena ma nie być wyższa niż 1500 zł.

Nowe Nokie pojawią się w ofertach operatorów. Na pewno od 22 czerwca zobaczymy Nokie 3 w Plusie i Play. Kwestie umów związanych z pozostałymi sieciami i modelami są obecnie na końcowym etapie negocjacji.

Źródło tekstu: Nokia; wł

Komentarze
Zaloguj się