DAJ CYNK

[Aktualizacja] Nokia 3310 2017 teraz z 3G

28.09.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8933

Ważne 13

3

HMD Global poprawia odświeżoną wersję Nokii 3310. Telefon obsługuje teraz łączność 3G.



HMD Global poprawia odświeżoną wersję Nokii 3310. Telefon obsługuje teraz łączność 3G.

Dodanie łączności 3G to jedyna zmiana, jaka pojawiła się w Nokii 3310. Telefon obsługuje sieć w zakresach 2100, 1900, 850 i 900 MHz. Reszta specyfikacji pozostała bez zmian i prezentuje się następująco:

Dane telefonu Nokia 3310 3G
Zobacz dane techniczne Nokia 3310 3G na TELEPOLIS.PL

Na wyposażeniu nie mogło zabraknąć odświeżonego Snake'a.

Nokia 3310 3G trafi na rynek w połowie października w cenie 69 euro. Dostępna będzie w kolorze żółtym, ciepłym czerwonym, lazurowym (albo jak ktoś woli - wypranym niebieskim) i szarym.

Aktualizacja

Wariant 3G Nokii 3310 będzie również dostępny w Polsce. Telefon trafi do sprzedaży w II połowie października w cenie 279 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
63. ~
0

2017-10-16 08:57:44

Kim jest target tego modelu? Nie bardzo sobie wyobrażam, żeby ktoś to kupił w celach innych jak kolekcjonerskie.

Odpowiedz

62. ~a-go
0

2017-10-03 17:30:58

Tytuł specyfikacji pod newsem: "Nokia 3310 3G".Specyfikacja: "3G - Nie"

Odpowiedz

61. LukaszHDI
0

2017-10-03 14:44:37

Klawisz do nawigacji nadal widzę taki sam, czyli nadal niewygodny.Autofocus by się przydał i przyciski zmiany głośności na boku obudowy.

Odpowiedz

60. ~Kroko
0

2017-10-03 07:40:04

A trzecia wersja tej noki będzie lte

Odpowiedz

59. wlo
0

2017-10-02 18:47:00

58 - Ty możesz i akumulator od trabanta przerobić ;-)

Odpowiedz

58. ~kure k
0

2017-10-02 18:43:57

@57. wytkniecie niekonsekwencji w twoich zeznaniach nie jest czepianiem a wykazaniem faktu niezgodności. i nie rozmywaj sprawy podana różnie specyfikacja. wijesz sie jak piskorz . baterii do tej noki na znanym portalu mnogo. ja w swojej e52 używam mniejszej (gabarytami i pojemnoscia) bl5ct. wystarczy wlozyc i podkleic tasma w srodku żeby sie trzymała bez przesuwania.

Odpowiedz

57. wlo
0

2017-10-02 17:59:36

54/55 - czepiaj się jak nie masz czego ;-)Nie interesują mnie rzeczywiście za bardzo newsy o sprzęcie, bo nie jestem nim zainteresowany. Jak wiesz, mam - już w tym momencie prawie 7-letnią - Nokię E52 i ciągle mam nadzieję jej używać, chociaż coraz większe problemy z bateriami do tego modelu są i wydaje się, że będę musiał uruchomić kupioną półtora roku temu Lumię 730, mimo, że nie lubię tego typu telefonów - znaczy obsługiwanych oburącz ;-)A co do 3310 - jest to telefon, który jak najbardziej mogę kupić. Dlatego sobie czytam o nim. I jeśli widzę specyfikację podaną przez producenta - inną niż tu się podaje - napisałem. A propos... Różnice dotyczą także pamięci czy wersji interfejsu bluetooth.Najciekawsze jest t o, że ten news mało kogo interesuje... Ale każdy chce coś powiedzieć. Mnie akurat interesuje ten telefon - w wersji dwusimowej ;-)

Odpowiedz

56. panizo
0

2017-10-02 17:46:16

Nie sądzę, żeby ta nowa Nokia dorównywała wytrzymałości starej wersji.

Odpowiedz

55. ~kure k
0

2017-10-02 17:35:16

@53. i jest tu cos jeszcze wlo. ty nie wypowiadasz sie na temat / w przedmiocie nowych telefonów. tak napisałes czas temu jakis. a czym jest twoj wpis o tych pasmach ? fatalnie osiwiały młokosie. sam już nie pomnisz co pisałeś nam tu. fuj !

Odpowiedz

54. ~kure k
0

2017-10-02 17:01:18

ok. podziekowałes za moj cenny czas i to nalezy docenic młokosie a który strawił lata na trolowaniu i spamowaniu. można by rzec a raczej napisać ,iż w armi trolów i spamerów stopień generalski posiadłeś. . . zauwazanie twojego spamu i trolowania nie jest żadnym wyznacznikiem mojego wieku. to zupełnie inna sprawa posiwiały spamem młokosie

Odpowiedz

53. wlo
0

2017-10-02 16:52:35

Widać jednak młodziakiem jesteś, skoro nie zachowujesz się jak inni obecni długo na tym portalu ;-)

Odpowiedz

52. wlo
0

2017-10-02 16:51:11

51 - nadal dziękuję za zainteresowanie i poświęcenie cennego czasu ;-)

Odpowiedz

51. ~kure k
0

2017-10-02 16:48:49

@50. i tu sie zgadzamy. obecni długo na tym portalu wiedza o tym i olewaja cie skutecznie , a co przyznajesz. o młodszych chodzi. mylisz sie . nie jestem młodzieńcem. byłem nim lat no dwadziescia i wiecej temu . mylisz też krytyke swoich nikczemnych poczynan z tzw. popisywaniem. nie o to chodzi młokosie (zachowaniem)

Odpowiedz

50. wlo
0

2017-10-02 16:30:53

49 - ci co mają wiedzieć już dawno wiedzą od starych czytelników. Taki młodziak jak Ty nie musi się popisywać ;-)

Odpowiedz

49. ~kure k
1

2017-10-02 16:18:51

nigdy nie szkoda czasu na to żeby ostrzec innych uzytkownikow tego portalu przed szkodliwym tak osobnikiem jak ty jestes.

Odpowiedz