DAJ CYNK

[Aktualizacja] Nadchodząca Moto Z3 Play na renderach

29.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4515

Ważne 4

1

Serwis slashleaks.com opublikował zdjęcia przedstawiające etui dla Moto Z3 Play, a przy okazji sam telefon.Serwis slashleaks.com opublikował zdjęcia przedstawiające etui dla Moto Z3 Play, a przy okazji sam telefon.

Do premiery Motoroli Moto Z3 Play pozostało jeszcze trochę czasu, ale dzięki ostatnim wyciekom poznaliśmy możliwy wygląd nadchodzącego smartfonu oraz kilka informacji dotyczących specyfikacji. Jeśli efekt końcowy będzie przypominał to, co widać na poniższych zdjęciach, to zdecydowanie nie będzie tu wcięcia w ekranie, które pojawia się w coraz większej liczbie nowych urządzeń.

Oczekuje się, że model Moto Z3 Play będzie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli. Na prawym boku obudowy znajdą się przyciski regulacji głośności, a pod nimi... czytnik linii papilarnych. Nie będzie on jednak zintegrowany z przyciskiem zasilania (patent na to rozwiązanie ma Apple, więc nawet w nowych Xperiach go nie ma), ponieważ ten na renderach jest widoczny po przeciwnej stronie.Smartfon będzie napędzany prawdopodobnie chipsetem Snapdragon 636, który będzie współpracował z 4 GB RAM-u i 32 lub 64 pamięci na dane. Tylny aparat fotograficzny będzie złożony z matryc 12 Mpix i 8 Mpix.Spekuluje się, że nowa Motorola będzie pracować pod kontrolą systemu Android 8.0 Oreao, a jej cena wyniesie około 450-500 dolarów (1528-1698 zł). Premiera spodziewana jest na drugi kwartał bieżącego roku.Zobacz: Test telefonu Motorola Moto Z2 Play

Aktualizacja

W odpowiedzi na pojawiające się komentarze otrzymaliśmy małe sprostowanie ze strony Motoroli. Wszystkie moduły Moto Mods są kompatybilne w obie strony. To oznacza, że starsze moduły będą działać z nowymi smartfonami, a nowe moduły będą działać ze starszymi smartfonami.

Źródło zdjęć: slashleaks.com

Źródło tekstu: nashvillechatterclass.com, wł

Komentarze
Zaloguj się