DAJ CYNK

[Aktualizacja] Moto G4 jednak bez aktualizacji Androida

18.09.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5598

Ważne 3

2

Dwanaście smartfonów Motoroli otrzyma Androida Oreo. Nie ma wśród nich Moto G4, pomimo zapewnień producenta.Dwanaście smartfonów Motoroli otrzyma Androida Oreo. Nie ma wśród nich Moto G4, pomimo zapewnień producenta.

W materiałach promocyjnych Moto G4 wielokrotnie pojawiała się informacja o przyszłych aktualizacjach systemu do Androida N oraz Androida O. Motorola w nieładny sposób wycofuje się z tych obietnic do tego stopnia, że nawet zmieniona została treść plakatu promującego smartfon, co możecie zobaczyć poniżej.Dowodów na to, że Moto G4 miał otrzymać Androida Oreo jest więcej. Poniżej możecie to zobaczyć na filmie promującym smartfon w Indiach (widać to w 1:02), na broszurze informacyjnej z Hiszpanii oraz oficjalnym profilu indyjskiej Motoroli na Twitterze.[Aktualizacja 18.09.2017 godz. 21:17]

Jak podaje portal androidpolice.com, Motorola oficjalnie potwierdziła, że Moto G4 Plus dostanie aktualizację do Androida Oreo. Właściciele Moto G4 muszą się obejść smakiem.

Zarzucano nam, że w naszych materiałach marketingowych pojawiły się pewne błędy dotyczące aktualizacji Android O dla Moto G4 Plus. To było przeoczenie z naszej strony i przepraszamy za to nieporozumienie. Naszą ogólną praktyką dla rodziny Moto G jest wydanie jednego większego uaktualnienia systemu operacyjnego na urządzenie, ale ważne jest dla nas, że dotrzymujemy naszych obietnic, więc oprócz uaktualnienia N, które już zostało wydane, będziemy aktualizować Moto G4 Plus do Androida O. Ponieważ jest to nieplanowana aktualizacja, to zajmie trochę czasu, aby dopasować ją do naszego harmonogramu aktualizacji. Więcej informacji można znaleźć na stronie aktualizacji oprogramowania - możemy przeczytać w komunikacie Motoroli.

Zobacz: Dwanaście smartfonów Motoroli dostanie Androida Oreo

Zobacz: Moto G4 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Moto G4 Plus - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: reddit; AndroidPolice; wł

Komentarze
Zaloguj się