DAJ CYNK

[Aktualizacja] Młodo umierające Xperie Z

21.03.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 17764

Ważne 12

0

Na forach tematycznych pojawiły się doniesienia o przypadkach "nagłej śmierci" smartfonów Sony Xperia Z. Sony pracuje nad poprawką oprogramowania.

Na forach tematycznych pojawiły się doniesienia o przypadkach "nagłej śmierci" smartfonów Sony Xperia Z. Sony pracuje nad poprawką oprogramowania.

Scenariusz jest krótki i bolesny. Telefon wyłącza się sam i potem nie da się go już uruchomić. W niektórych przypadkach pomaga twardy reset telefonu (przytrzymujemy przycisk zasilania i zwiększania głośności), u innych osób smartfon nie reaguje nawet na takie traktowanie.

Dział wsparcia Sony już wypowiedział się w sprawie: Problem został zidentyfikowany, a poprawka oprogramowania zostanie zaimplementowana w najbliższej aktualizacji oprogramowania telefonu.

Niestety pracownik Sony nie był w stanie powiedzieć kiedy możemy spodziewać się wspomnianej aktualizacji. Z "zabitymi" Xperiami Z udać należy się do serwisu.

Aktualizacja:
Sony Mobile przekazało nam komentarz dotyczący doniesień o "umierających Xperiach Z":

Jak dotąd trafiło do nas bardzo mało przypadków wspomnianej wady. Prosimy upewnić się, że telefon jest w pełni naładowany, a następnie sprawdzić czy ma zainstalowane najnowsze oprogramowanie. Moduł aktualizacji w PC Companion oferuje również funkcję naprawienia telefonu, poprzez wgranie na nowo oprogramowania. Jeśli to nie pomoże, pomocy należy szukać u jednego z naszych partnerów serwisowych lub w punkcie zakupu telefonu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: talk.sonymobile.com, xda-developers, wł

Komentarze
Zaloguj się