DAJ CYNK

[Aktualizacja] Mate 10 Pro będzie wyglądał tak

02.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5187

Ważne 3

1

Evan Blass opublikował na Twitterze zdjęcie pokazujące wygląd nadchodzącego flagowego smartfonu firmy Huawei.Evan Blass opublikował na Twitterze zdjęcie pokazujące wygląd nadchodzącego flagowego smartfonu firmy Huawei.

Już za 2 tygodnie w Monachium odbędzie się wydarzenie, podczas którego Huawei zaprezentuje smartfony z serii Mate 10. Z dotychczasowych informacji, które ujrzały światło dzienne, wiemy o trzech telefonach - podstawowym Mate 10, ulepszonym Mate 10 Pro oraz o tańszej i gorzej wyposażonej wersji Mate 10 Lite.

Huawei Mate 10 Pro będzie najlepiej wyposażonym urządzeniem z serii, w którym znajdzie się najnowszy procesor Kirin 970 (ten sam procesor będzie napędzał także podstawową wersję Mate 10), a także podwójny aparat fotograficzny, który będzie połączeniem matryc 12 Mpix i 20 Mpix oraz jasnych obiektywów z przysłoną f/1.6.

Zdjęcie pokazuje także wyświetlacz wypełniający niemal całą dostępną przestrzeń (nie licząc wąskich pasków nad i pod ekranem), co zmusiło producenta do przeniesienia czytnika linii papilarnych na plecy urządzenia. Obraz udostępniony przez Evana sugeruje też, że dostępne będą co najmniej trzy wersje kolorystyczne telefonu, z wyróżniającym się od reszty tylnego panelu paskiem zawierającym obiektywy aparatu. Istneije możliwość, ze pasek ten zostanie wykonany ze szkła.

[Aktualizacja 2.10.2017 godz. 19:02]

Roland Quandt opublikował na Twitterze informację, że Huawei Mate 10 Pro pojawi się w sklepach wschodniej Unii Europejskiej z ceną 930-940 euro (4012-4055 zł). Tymczasem portal FrAndroid podał, że Mate 10 będzie miał tryb PC podobny do tego, co oferuje Samsung DeX.

Zobacz: Mate 10 - wszystko, co wiemy o nadchodzących smartfonach Huaweia
Zobacz: Huawei Mate 10 "to nie smartfon"

Źródło zdjęć: @evleaks

Źródło tekstu: @evleaks, @rquandt, wł

Komentarze
Zaloguj się