DAJ CYNK

[Aktualizacja] Lenovo: Ile zajmuje ekran w twoim telefonie?

08.05.2018

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7165

Ważne 8

1

Wiceszef Lenovo, Chang Cheng zapowiedział smartfon, którego przedni panel to już naprawdę niemal sam ekran.Wiceszef Lenovo, Chang Cheng zapowiedział smartfon, którego przedni panel to już naprawdę niemal sam ekran.

W serwisie Weibo pojawił się wpis wiceszefa Lenovo, w którym pada pytanie o to ile przedniego panelu ma zajmować ekran, by rzeczywiście można było mówić o "pełnoekranowym smartfonie". Odpowiedzi do wyboru są cztery:

 • A. 80 - 84% (np. Galaxy S9+, LG G7, iPhone X, P20 Pro, Mi Mix 2S),
 • B. 85 - 89% (np. Vivo X21, Essential PH-1, Oppo R15 Pro),
 • C. 90 - 94%.
 • D. pokonanie technologicznej granicy 95%.

  • Jak nietrudno się domyślić, producent chce ekstremalnie zdystansować konkurentów osiągając wartość powyżej 95%. Jeśli sądzicie, że brakujące 5% zajmie charakterystyczne wcięcie ekranu, to jesteście w błędzie - tego również pozbył się Lenovo.

   W praktyce oznaczać to może brak przedniego aparatu (koszmar dla selfie-maniaków), jak i klasycznego głośnika słuchawki. Widzieliśmy już jednak telefony wykorzystujące przewodnictwo kostne i całkiem możliwe, że to właśnie na nie postawi Lenovo.

   Nie wiemy jeszcze co oprócz wielkiego ekranu zaoferuje nowy smartfon. Wszelkie szczegóły dotyczące jego specyfikacji poznamy już 14 czerwca.

   Oryginalne zdjęcie z wpisu na Weibo:   Aktualizacja:

   Okazuje się, że nowy telefon będzie smartfonem marki Zuk. Lenovo wcześniej planował wygasić markę. Swoim powrotem na rynek Zuk pochwalił się na swoim profilu na platformie Weibo.

   Źródło tekstu: Weibo, smartprix, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu