DAJ CYNK

[Aktualizacja] iPhone 6 - zdjęcia i informacje o specyfikacji

27.08.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 20048

Ważne 7

5

Jak co roku, im bliżej premiery nowego iPhone'a, tym więcej informacji na jego temat pojawia się w sieci.

Jak co roku, im bliżej premiery nowego iPhone'a, tym więcej informacji na jego temat pojawia się w sieci. Tym razem prezentujemy garść zdjęć i informacje o specyfikacji.

Jeśli sprawdzą się dotychczasowe doniesienia, iPhone 6 otrzyma wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości 960 x 1704 piksele. Głównym motorem napędowym smartfonu będzie dwurdzeniowy, 64-bitowy procesor Apple A8 taktowany zegarem 2 GHz w parze z 2 GB pamięci RAM. Aparat o rozdzielczości 8 Mpix pozwoli na rejestrowanie filmów w rozdzielczości 1080p z prędkością 60 klatek na sekundę.Pomimo tego, że smartfon na zdjęciach wyraźnie wygląda na zwykłą podróbkę z systemem Android, to jednak taka koncepcja wyglądu obudowy nowego iPhone'a krąży w sieci już od kilku tygodni. Końcowy produkt nie powinien więc znacząco się od niego różnić wizualnie.Premiera nowego iPhone'a 6 najprawdopodobniej odbędzie się 9 września, chociaż niektóre z dotychczasowych informacji mówią, że może się ona przesunąć na 19 września.

Aktualizacja

Apple zaczęło wysyłać zaproszenia na swoją konferencję pod hasłem Wish we could say more, która odbędzie się 9 września. Oznacza to, że premiera iPhone'a 6 odbędzie się już za 12 dni.

Źródło tekstu: gmsrena; wł

Komentarze
Zaloguj się