DAJ CYNK

Aktualizacja iOS upora się z błędem 53

19.02.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3405

Ważne 4

1

Apple zapowiedziało aktualizację iOS, która wyeliminuje bardzo popularny ostatnio błąd 53.

Apple zapowiedziało aktualizację iOS, która wyeliminuje bardzo popularny ostatnio błąd 53.

Error 53, to od dawna jeden z głośniejszych tematów związanych ze smartfonami Apple. Przypomnijmy, że pojawia się on w momencie dokonania naprawy smartfonu w nieautoryzowanym serwisie. Urządzenie nie przechodzi wtedy automatycznego testu bezpieczeństwa i w momencie wykrycia nieoryginalnej części blokuje się, wyświetlając na ekranie komunikat o błędzie 53.

Na chwilę obecną Apple uruchomiło specjalną stronę internetową z instrukcją odblokowania smartfonu. Firma zaznacza przy tym, że przywrócenie ustawień według podanej instrukcji nie przywraca działania czytnika linii papilarnych, jeśli nie działał on przed wyświetleniem błędu.

Zobacz: Błąd 53 - plaga śmierci iPhone'ów

Źródło tekstu: Apple; wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~tata
0

2016-02-21 08:02:27

Przestępcy wpadają przez internet

Odpowiedz

11. ~
0

2016-02-20 15:10:13

@9 Macierewicz???

Odpowiedz

10. ~zvv
-1

2016-02-20 12:50:26

tu jest adres aby adblokowac Appla

Odpowiedz

9. ~Antek
-1

2016-02-20 12:35:07

A błąd 53 miał być nieusuwalny i nieodwracalnie blokować smartfona, a tu proszę jednak da się. Zostawili sobie fureczkę. To pewnie jest też furteczka do szyfrowania danych na fonie, które rzekomo są nie do odczytania. Tak przynajmniej oficjalnie aplowcy uzasadnili odmowę zhakowania ajfona mordercy o które wystąpiła FBI.

Odpowiedz

8. ~7
0

2016-02-20 09:17:58

@7. jestes z probowki.

Odpowiedz

7. ~Heyah banana daje mi bana na
0

2016-02-20 01:28:56

A już myślałem ze moi ulubieńcy są nieugięci, okazali się jednak zwyklymi siusiumajtkami

Odpowiedz

6. ~sueshack
0

2016-02-19 21:27:09

Zabawne, jak pisałem pod newsem na ten temat, że pewnie to naprawią jakimś patchem tak, żeby można było używać telefonu (ale bez czytnika), to dowiedziałem się, że jestem naiwny. Pozdrawiam innych czytelników telepudelka i czekam na kolejny odcinek serialu pt. "Orson coś gdzieś przeczytał, nie do końca zrozumiał, ale Apple jest głupie".

Odpowiedz

5. ~aa
0

2016-02-19 21:02:34

No calkiem niezly zaplon - news 24h po wypuszczeniu update/''u ;)

Odpowiedz

4. ~Lol
0

2016-02-19 19:50:35

Nareszcie!

Odpowiedz

3. ~1
0

2016-02-19 17:57:53

Treść wiadomości nie BŁEDEM a BŁĘDEM

Odpowiedz

2. ~Ja
0

2016-02-19 17:34:51

I przy okazji doda backdoora o które FBI poprosilo?

Odpowiedz

1. ~rabin
0

2016-02-19 16:18:35

A co tzn. BŁEDEM?

Odpowiedz