DAJ CYNK

[Aktualizacja II] Samsung ostrożny z produkcją Galaxy S8

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 12180

Jak informuje koreański Electronic Times, Samsung nie chce od razu produkować dużych partii Galaxy S8. Mamy też pierwsze zdjęcie smartfonu.

Jak informuje koreański Electronic Times, Samsung nie chce od razu produkować dużych partii Galaxy S8. Mamy też pierwsze zdjęcie smartfonu.

Mając w pamięci ogromną wpadkę z Galaxy Note 7 Samsung bardzo ostrożnie podchodzi do tematu nowego flagowego smartfonu. Jeśli osiągnie on podobny sukces jak poprzednie urządzenia z serii Galaxy S, to wiadomo, że w ciągu roku rozejdzie się on w kilkudziesięciu milionach egzemplarzy. Samsung planuje jednak na początek wyprodukować nie więcej niż 10 mln sztuk Galaxy S8.

Produkcja ma ruszyć w marcu, a sprzedaż w kwietniu, czyli o miesiąc później niż w przypadku ubiegłorocznego Galaxy S7.

Zobacz: Samsung Galaxy S8 z akumulatorem produkcji SDI
Zobacz: Galaxy S8 20 proc. droższy od poprzednika
Zobacz: Galaxy S8 pierwszym smartfonem z Bluetooth 5.0
Zobacz: Oba Samsungi Galaxy S8 z zakrzywionymi ekranami

Aktualizacja:A tak wygląda pierwsze zdjęcie prototypu Galaxy S8. Jak sprawdziliśmy w naszej redakcji, proporcje ekranu zmieniają się z 16:9 na 17:9. Oznacza to możliwość zmieszczenia większej przekątnej ekranu bez konieczności zwiększania szerokości telefonu i potwierdza dotychczasowe przecieki.

Potwierdzono też prawidłowe opisy w języku chińskim, a doniesienia o rozpoczęciu testów w Chinach dodatkowo uwiarygadniają przeciek. Warto też zwrócić uwagę na smugi na ekranie, które występują przy wykonywaniu zdjęć ekranów AMOLED i niezsynchronizowanej z odświeżaniem ekranu migawki aparatu. Jeśli powyższe zdjęcie to fotomontaż, ktoś musiał się naprawdę mocno postarać.

Aktualizacja II

Dowiedzieliśmy się, że smartfon prawdopodobnie będzie miał premierę 18 kwietnia. To ponad miesiąc później niż w przypadku Galaxy S7, którego premiera miała miejsce 11 marca.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Reuters; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu