DAJ CYNK

[Aktualizacja] Huawei Mate 20 Lite w przedsprzedaży

27.08.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3283

Ważne 1

0

Huawei Mate 20 Lite wszedł do przedsprzedaży. Potrwa ona aż do 9 września i razem z telefonem będzie można otrzymać inteligentną wagę Huawei Smart Scale.Huawei Mate 20 Lite wszedł do przedsprzedaży. Potrwa ona aż do 9 września i razem z telefonem będzie można otrzymać inteligentną wagę Huawei Smart Scale.

Huawei Mate 10 Lite odniósł w Polsce duży suckes, Huawei chciałby go powtórzyć z jego następcą. Co tym razem zaproponowała chińska firma? Smartfon ma Kirina 710, nakładkę EMUI 8.2 (na bazie Androida Oreo), ekran o przekątnej 6,3 cala, który jest pokryty lekko zaokrąglonym szkłem 2,5D. Do dyspozycji mamy również 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Jeśli to dla kogoś za mało, to może użyć karty pamięci i będzie miał aż 256 GB pamięci wbudowanej. Jakość odtwarzanego dźwięku zapewnia system Histen 5.0. Akumulator Mate 20 lite o pojemności 3750 mAh jest o 10% bardziej pojemny niż w Mate 10 lite i jest uzbrojony w funkcję szybkiego ładowania Quick Charge 2.0 (18W/ 9V). Smartfon obsługuje port USB-C.Aparat główny ma podwójny obiektyw 20 MP i 2 MP, natomiast podwójny aparat przedni to 24 MP + 2 MP. Huawei szczególnie zachwala możliwości tego drugiego. Sztuczna inteligencja ma pomagać przy automatycznym wyborze najlepszych parametrów, rozpoznawaniu tła i upiększaniu twarzy fotografowanych. Ale to nie koniec sztucznej inteligencji. Pomoże ona też w podniesieniu jakości rozmów telefonicznych, odzyskiwaniu łączności z LTE i wyszukiwaniu stron oferujących skanowane przez nas produkty.

A cena? 1599 złotych. Smartfon jest dostępny w przedsprzedaży w wersji złotej i czarnej, w regularnej sprzedaży będzie również kolor niebieski.

Aktualizacja:

Huawei Mate 20 Lite pojawił się także w ofercie telekomów. Play proponuje ten smartfon od 1 zł przy opłacie miesięcznej (abonament + rata) w wysokości 120 zł (SOLO, umowa na 24 miesiące, uwzględnione 10 zł zniżki za e-fakturę i zgody marketingowe) do 1139 zł przy abonamencie 60 zł. W T-Mobile ten sam telefon kosztuje od 9 zł na start przy umowie na 24 miesiące z opłatą miesięczną w wysokości 130 zł lub 120 zł do 599 zł przy miesięcznej opłacie w wysokości 80 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Zobacz: Huawei Mate 20 na renderach - małe wcięcie w ekranie i potrójny aparat z tyłu
Zobacz: EMUI 9 Huaweia zadebiutuje na targach IFA
Zobacz: Huawei Mate 20 Lite na zdjęciach prasowych

Źródło tekstu: Huawei, wł

Komentarze
Zaloguj się