DAJ CYNK

[Aktualizacja] Europejska premiera Honora 8 Pro

05.04.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6900

Ważne 5

0

Dzisiaj odbyła się europejska premiera Honora 8 Pro. Smartfon będzie jednym z kliku flagowców dostępnych w ofercie Huaweia.



Dzisiaj odbyła się europejska premiera Honora 8 Pro. Smartfon będzie jednym z kliku flagowców dostępnych w ofercie Huaweia.

Honor 8 Pro, znany na rynkach dalekowschodnich jako Honor V9, zostały wyposażony ekran o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy układ Kirin 960, taki sam jaki znajdziemy w Huaweiu P10 i Mate 9. Do tego aż 6 GB pamięci RAM, układ graficzny Mali-G71 i 64 GB pamięci wbudowanej.



Z tyłu metalowej obudowy znajdują się dwa aparaty o rozdzielczości 12 Mpix (F/2.2) z laserowym autofocusem i podwójną diodą doświetlającą. Aparaty pozwalają na nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę lub FullHD przy 60 klatkach na sekundę. Przedni aparat wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix.



Resztę specyfikacji smartfonu uzupełnia Android 7.0 z nakładką Emotion UI 5.1, port USB typu C, obsługa dwóch kart SIM (w gnieździe karty pamięci), łączność LTE kategorii 6 oraz akumulator o sporej pojemności 4000 mAh z funkcją szybkiego ładowania. Dzięki niej naładowanie do pełna ma trwać godzinę i 50 minut.

Europejska cena Honora 8 Pro to 549 euro lub 474 funtów. Smartfon będzie sprzedawany z tzw. Gift Boxem, w skład którego wchodzi karta pamięci o pojemności 128 GB, powerbank o pojemności 10000 mAh oraz selfi stick.

Aktualizacja:
Znamy już polską cenę smartfonu, wynosi ona 2499 zł. W wybranych sklepach internetowych ruszyła już przedsprzedaż. Planowana wysyłka urządzeń nastąpić ma 4 maja.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Huawei; wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~CalmVII
0

2017-04-07 12:35:28

Telepolis schodzi na psy, wole serwis Komorkomaniak, tam przynajmniej nie ma cenzury i Admin nie wycina komentarzy

Odpowiedz

14. arczi
0

2017-04-06 22:14:45

@13: trzeba mierzyć zamiary na siły, oby zadyszki Hu..i nie dostał ;)

Odpowiedz

13. ~QQQ
0

2017-04-06 18:33:29

@11 ; nie obrażaj Huawei. ;) To nie jest już byle chińczyk, tylko jeden z topowych producentów smartfonów, który zamierza przegonić Samsunga i Apple/''a.

Odpowiedz

12. ~mk
0

2017-04-06 16:06:00

Ja mam Honora 8 i też daje radę, bardzo dobry telefon

Odpowiedz

11. ~CalmVII
0

2017-04-06 15:15:48

Byle Chińczyk kosztuje teraz co iPhone?

Odpowiedz

10. ~Travel
0

2017-04-06 12:32:03

Korzystam z mate 9 pro z taką samą specyfikacją i nie ma problemu z grzaniem się ani podczas mega obciążeń ani podczas szybkiego ładowania dzięki przeniesieniu całej technologi do ładowarki. Polecam, to już nie są te czasy kiedy andek się zacinał. Przesiadłem się z IP7 bo potrzebowałem dual-sima i nie żałuje, nie wspominając o 3 letniej gwarancji zamiast daremnego roku.

Odpowiedz

9. ~mrz
0

2017-04-05 22:42:35

Nie wycieczkę pysiu mysiu, tylko żeby uzsykać lepszy efekt, ostrzejsze zdjęcia lub ciekawe filtry typu rozmazane tło. Chyba.

Odpowiedz

8. ~Calm7
0

2017-04-05 21:52:51

Nie dwa zdjecia na raz misiu ptysiu , tylko drugi aparat jest do zdjec szerokokątnych by np. sfotografowac za jednym machnieciem cala wycieczke szkolna. Doucz sie ptysiu calmv||

Odpowiedz

7. ~CalmVII
0

2017-04-05 20:09:33

Po co aż 2 aparaty?! Będzie robił aż 2 zdjęcia naraz?Nr 5 to nie jest mój wpis!

Odpowiedz

6. ~XxX
-1

2017-04-05 19:58:39

Honor 7, 7Lite, Huawei P8 lite, Huawei Y6 - żaden nie ma tendencji do podgrzewania... nawet w pełnym obciążeniu (Honor 7) wszystko działa dobrze. przez 1,5 roku zawiesił mi się 2 razy (świeżo po aktualizacjach). Mnie zdecydowanie Huawei przekonał do swoich wyrobów, chociaż ostatnio dużo mająpowtórek z rozrywki...

Odpowiedz

5. ~Calm7
-2

2017-04-05 16:18:45

I tak moj Blackbery Priv bije na glowe to chinskie barachlo i do tego tanszy i Made in USA a nie china . Nie podniecajcie sie bo i tak nie kupicie tego Honora , bo was stac tylko na meizu,xiaomi, zte, i inne chinskie barachlo ha ha :)

Odpowiedz

4. ~wutek_86
0

2017-04-05 16:10:20

Jakieś sygnały czy bedzie u polskich operatorów?

Odpowiedz

3. ~.aj
-1

2017-04-05 13:59:41

@2. Czy moglbys prosze rozwinac temat? Mam Mate 8 od dluzszego czasu, i jak do tej pory zero przegrzewania, zero lagow, ekran wiekszy niz w IP6plus, andek smila ze milo.

Odpowiedz

2. ~arczi
1

2017-04-05 13:56:07

Ciekawe, czy to już nie jest patelnia do grzania? Znając moc podgrzewania wyrobów tej firmy, dlatego jeszcze omijam łukiem... ale kiedyś kto wie ;)

Odpowiedz

1. ~pabloki
0

2017-04-05 13:51:06

też Wam nie działa straming w play? strony ładuja sie normalnie ale streaming nie działa. konsultanci strasznie niekomunikatywni , nikt nic nie wie. ustawienia prawidłowe. czyżby play juz play-tował?

Odpowiedz