DAJ CYNK

[Aktualizacja] Apple iPhone 7 już jest hitem

14.09.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11836

Ważne 4

13

W tym roku Apple podobno nie opublikuje wyników sprzedaży z pierwszego, premierowego weekendu. Wyręczył go jednak T-Mobile USA - jest naprawdę dobrze.

W tym roku Apple podobno nie opublikuje wyników sprzedaży z pierwszego, premierowego weekendu. Wyręczył go jednak T-Mobile USA - jest naprawdę dobrze.

Zobacz: Apple prezentuje iPhone'a 7 i 7 Plus

T-Mobile USA poinformował w komunikacie prasowym, że Apple iPhone 7 i 7 Plus to najlepiej sprzedające się smartfony w historii firmy. Piątkowe otwarcie przedsprzedaży zaowocowało najlepszym jak dotąd jednodniowym wynikiem, ale rekordowy był też cały weekend.


Nowe iPhone'y okazały się czterokrotnie bardziej popularne niż iPhone'y 6 i 6 Plus (dotychczasowi rekordziści) podczas ich pierwszego weekendu sprzedaży. Najczęściej wybieranym wariantem był czarny, matowy iPhone 7. Dostawy sprzętu ruszają w USA 16 września.

Zobacz: Zapisy na iPhone'a 7 w Play
Zobacz: iPhone 7 - wyniki benchmarków i pojemność baterii

Aktualizacja

Apple potwierdza całkowite wyprzedanie wariantu jet black nowych iPhone'ów 7. Z tego powodu w sklepach będą na początku dostępne wyłącznie pozostałe kolory - silver, gold, rose gold i black.

Źródło tekstu: T-Mobile USA, wł

Komentarze
Zaloguj się
51. PiotrM
0

2016-09-15 20:22:50

Niby nic takiego, ale czym dłużej o tym myślę, to jednak wydaje się to trochę chore...stać w kolejce po telefon. Dziwne po prostu.

Odpowiedz

50. ~miro
0

2016-09-15 20:01:17

Tak było 7 sztuk to nie dziwne, że już się wyprzedały he he

Odpowiedz

49. ~
0

2016-09-15 19:54:25

W tych telefonach/marce najwięcej jest marketingu a reszta co kto chce .

Odpowiedz

48. ~me
0

2016-09-15 15:06:02

Przy debiucie 6 i s6 zamówiono 1 sztukę, teraz 4. Wzrost czterokrotny :-)Poza tym szał szybko minie. Dziękuję.

Odpowiedz

47. PiotrM
0

2016-09-15 13:23:57

@34 jasna sprawa, zwracam tylko uwagę że firma mająca opinię innowacyjnej zrzyna rozwiązania z biednego Wschodu i nie zaprezentowała nic innowacyjnego,@35 czy Twoim zdaniem to tylko zabieg marketingowy - sztuczne blokowanie sprzedaży na starcie w celu podsycania emocji?

Odpowiedz

46. Pragmatyk
0

2016-09-15 12:13:47

W końcu w Iphone 7plus dali 2 obiektywy, w tym jeden 50mm w przeliczeniu na mały obrazek, czy w przypadku smartphone-ów to zoom. Czekam jak dadzą więcej obiektywów, szeroki, oraz x3,x5,x10. Kwestia czasu jak góra telefonu to będzie linijka obiektywów.

Odpowiedz

45. tMati
0

2016-09-15 11:44:28

@34 Ok, tylko czemu w takim razi Apple pozywa wszystkich wokół, o kopiowanie "kajzerki". Nawet polskiej firmie się oberwało za nazwę "brzmiącą podobnie". W dodatku sami starają się przedstawiać swoje produkty jako dzieła sztuki, a firmę jako instytucję z misją. Powinni się cieszyć, że ich Braun nie oskarżył jak dotąd o plagiat swoich projektów.

Odpowiedz

44. mikkel
0

2016-09-15 11:31:41

ok. zazwyczaj mam wyłączony ale przeszedłem na ublocka origin i musiałem od nowa dodać strony zaufane.

Odpowiedz

43. mikkel
0

2016-09-15 11:29:59

@4 Luin, a ja wolę mojego A3 za 600zł.Można przez niego tak samo dobrze rozmawiać i nie potrzebuję licytować się na antutu jak małe dziecko w piaskownicy.

Odpowiedz

42. orson_dzi
0

2016-09-15 11:29:52

@41 Patrz @12

Odpowiedz

41. mikkel
0

2016-09-15 11:27:13

Byłoby miło gdyby skrót USA rozwinąćno chyba że chodzi o United States of America.

Odpowiedz

40. ~~~
0

2016-09-15 11:16:40

Ja nie patrzę na żadne hity szity. Dla mnie telefon musi być funkcjonalny. Spełniać moje wymagania.

Odpowiedz

39. ~
-2

2016-09-15 11:05:14

Jak dla mnie Ajfon jest takim samym hitem jak shitem.

Odpowiedz

38. ~
-2

2016-09-15 09:53:45

@36 - Ja mam podobny dylemat i zdecydowanie będę brał Note7.

Odpowiedz

37. ~nmn
0

2016-09-15 09:13:29

36 — już pisałem, tuż tuż jest s8. Chcą się nim zrehabilitować za n7. Chyba, że z tego pośpiechu coś sknocą.

Odpowiedz