DAJ CYNK

Akcesoria do BlackBerry KeyOne 2 pojawiają się w sieci

06.03.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2937

Ważne 1

1

Niedawno pisaliśmy, że BlackBerry Mobile pracuje nad dwoma nowymi modelami. Przynajmniej jeden z nich ma posiadać fizyczną klawiaturę QWERTY. Akcesoria do niego już pojawiają się w sieci.Niedawno pisaliśmy, że BlackBerry Mobile pracuje nad dwoma nowymi modelami. Przynajmniej jeden z nich ma posiadać fizyczną klawiaturę QWERTY. Akcesoria do niego już pojawiają się w sieci.

Amazon oraz Skinomi rozpoczęły przedsprzedaż osłon na ekran oraz innych akcesoriów dla modelu o nazwie "BlackBerry KeyOne 2". Z obu sklepów można dowiedzieć się też jednej ciekawej rzeczy. Akcesoria mają być oficjalnie dostępne 15 czerwca 2018 roku. To nieco później niż przewidywały poprzednie plany BlackBerry Mobile by zaprezentować nowy telefon pod koniec kwietnia.

W tamtym roku BlackBerry Mobile sprzedał 850 tysięcy urządzeń. Nie wiemy jednak ile sprzedały takie firmy jak Optiemus Infracom (Indie, Sri Lanka, Nepal, Bangladesz) czy PT BB Merah Putih (Indonezja), które również mają prawo do tworzenia smartfonów z symbolem jezynki.

Zobacz: Luna oraz Athena - nazwy kodowe dwóch nowych modeli BlackBerry

Źródło tekstu: crackberry, wł

Komentarze
Zaloguj się