DAJ CYNK

Action nowym dystrybutorem Motoroli w Polsce

22.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4254

Ważne 6

0

Nowym autoryzowanym dystrybutorem produktów Motorola Mobility została firma Action S.A. Umowę o współpracy podpisano w Warszawie w dniu 24 września 2015 roku.

Nowym autoryzowanym dystrybutorem produktów Motorola Mobility została firma Action S.A. Umowę o współpracy podpisano w Warszawie w dniu 24 września 2015 roku. Jej podpisanie nie ma wpływu na dotychczasową współpracę z firmą PC Factory, która w dalszym ciągu pozostaje autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy.

Umowa obejmuje dystrybucję pełnego asortymentu produktowego, czyli wszystkich modeli smartfonów oraz akcesoriów marki Motorola. Obecnie na polskim rynku dostępne są 3 najnowsze modele smartfonów: Moto X Style, Moto X Play oraz Moto G 3rd gen, jak również produkty poprzedniej generacji: Moto E, Moto G 2nd gen, Moto X 2nd gen oraz smartwatche Moto 360. Stale powiększa się także gama akcesoriów do smartfonów, zarówno o produkty dodatkowe, takie jak ładowarki, czy słuchawki, jak również wymienne tylne obudowy oraz etui dedykowane dla poszczególnych modeli. Jeszcze w tym roku firma ma zamiar wprowadzić na rynek drugą generację inteligentnych zegarków Moto 360, które w wrześniu br. zostały zaprezentowane na targach IFA w Berlinie.

Źródło tekstu: Motorola

Komentarze
Zaloguj się
10. ~Mastah
0

2015-10-26 04:13:10

Czyli teraz juz bedzie mozna kupic Moto G 3gen 2/16GB, czy nadal tylko model dla krajow 3 swiata?

Odpowiedz

9. ~Drukarz
0

2015-10-23 07:08:15

Nikt, tzn operatorzy nie chca dual Sim. Blokuja tym samym konkurencje. Subsydiuja telefon w swojej ofercie i nie chca umozliwic korzystanie z karty innego operatora. Inna sytuacja jest w sklepach niezaleznych. Tam mozna kupic telefon dual sim a ostatnio slyszalem, ze jest oferta (sklepy aetka). Maja tam telefony dual sim na raty z oferta v Virgin Mobile na 24 miesiace. Placisz raty masz telefon i no limit w VM. Extra!!!

Odpowiedz

8. ~Adam
0

2015-10-22 20:04:16

@5 podobnie wg.Sony sprzedaż dualSIM to margines. Chciałem nówkę sztukę z salony Sony, osobiście nie w sprzedaży na odległość. I też dostałem dwie odpowiedzi - jedną na miejscu, drugą mailowo że "nikt nie chce kupować w PL Dualów". Ale fakt faktem, ogólna dostępność SONY w Polsce jest duża w porównaniu z Motorolą.

Odpowiedz

7. ~Ovi
0

2015-10-22 19:50:20

W NEONET w Łaziskach Górnych również jest MOTOROLA G2 DualSim,sprawdzone.

Odpowiedz

6. ~gosc
-2

2015-10-22 13:57:07

Moto G2 dual jest w x-com.pl

Odpowiedz

5. ~czytelnik
0

2015-10-22 13:13:45

Nie wiem czy to jest REALNE, żeby Motorola miała dobrą opinię w PL: kiedyś chciałem kupić Moto G2 Dual Sima - nie było nigdzie. Więc zrezygnowałem. Teraz od paru m-cy chcę kupić Moto G3 Dual Sim, ale po szumnych zapowiedziach za przeproszeniem gie.... się dzieje, bo Dual Sima - który jest jak duch - w PL nie ma, bo "nikt nie chce kupować w PL Dualów" (wg Motoroli). Bzdury. Farmazony.Co ciekawe w ościennych krajach tego modelu też jak na lekarstwo, a kupowanie na allegro telefonu niewiadomego pochodzenia po kilku razach mi się odechciało z winy sprzedawców.Ktoś wie, gdzie kupić w dobrej cenie i z pełną gwarancją nową sztukę Moto G 3 Dual czarny?

Odpowiedz

4. ~
0

2015-10-22 12:50:17

ad 3 nie

Odpowiedz

3. ~ziutasek
0

2015-10-22 12:48:06

Czy jest możliwość zakupu klapki "bambusowej" do moto G 3gen. ?

Odpowiedz

1. ~bolo
-2

2015-10-22 12:44:12

co to da? Motorola nie ma dobrej marki w PL, nie wiem czy słusznie. Ciekawe jaki jest udział poszczególnych marek w PL w telefonach: pewnie Samsung, LG, Nokia i dalej nic.

Odpowiedz