DAJ CYNK

ABC Data zadowolona ze sprzedaży produktów marki Xiaomi

29.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7346

Ważne 3

6

ABC Data w drugiej połowie 2016 roku został pierwszym w Unii Europejskiej oficjalnym dystrybutorem Xiaomi w Europie. Portfolio firmy jest coraz większe.ABC Data w drugiej połowie 2016 roku został pierwszym w Unii Europejskiej oficjalnym dystrybutorem Xiaomi w Europie. Portfolio firmy jest coraz większe.

Odbiór produktów marki Xiaomi jest naprawdę bardzo dobry, produkty zostały przyjęte przez klientów od samego początku, odkąd wprowadziliśmy je do oferty. Cieszą się ogromną popularnością. Na pewno wiąże się to z faktem, że są świetnie wykonane, są to dobrej jakości produkty w bardzo atrakcyjnej cenie - powiedział Łukasz Łyżwa, Dyrektor Projektu Xiaomi w ABC Data.

Łukasz Łyżwa chwali się coraz większym udziałem produktów Xiaomi w ofertach partnerów firmy ABC Data oraz wśród klientów. ABC Data oferuje bardzo szerokie portfolio produktów firmy Xiaomi, w tym produktów ekosystemowych. Produkty ekosystemowe to nie tylko akcesoria, jak słuchawki czy Bluetooth, czy powerbank. To też całe portfolio produktów, które łączą się przez Internet i tworzą taką sieć, którą nazywamy właśnie ekosystemem, z których klient końcowy może korzystać, które poprawiają jego komfort życia i są dla niego codziennym wsparciem - wyjaśnił Łukasz Łyżwa.

Do produktów ekosystemowych Xiaomi zaliczają się takie urządzenia, jak opaska sportowa Mi Band 2, przystawka telewizyjna Mi Box. Produkty Xiaomi oferowane przez ABC Data to także słuchawki douszne, głośniki Bluetooth, a kolejne są w drodze. Xiaomi to oczywiście także, a może i przede wszystkim, smartfony. Firma ABC Data na początku oferowała modele Redmi 3S i Redmi Note 3, a w bieżącym roku dołączył do nich Redmi Note 4. Obecnie do portfolio doszedł Redmi 4X i Redmi 4A. Ten ostatni, według słów Łukasza Łyżwy, jest jednym z najlepiej sprzedających się budżetowych smartfonów w ofercie sieci Play.

Źródło tekstu: ABC Data

Przewiń w dół do następnego wpisu