DAJ CYNK

630 tys. Samsungów Galaxy Note Edge

04.02.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6

Ważne 2

2

W czasie wrześniowych targów IFA 2014 w Berlinie Samsung zaprezentował dwa warianty nowej generacji phabletów Note - Note 4 i Note Edge. Ten drugi sprzedaje się znacznie słabiej.

W czasie wrześniowych targów IFA 2014 w Berlinie Samsung zaprezentował dwa warianty nowej generacji phabletów Note - Note 4 i Note Edge. Ten drugi sprzedaje się znacznie słabiej.Oba telefony mają bliźniacze specyfikacje, z jedną rzucającą się w oczy różnicą. Ekran Note'a Edge "wylewa" się na prawy bok obudowy, a dodatkowe miejsce producent wykorzystał na pasek ikon i widżetów, powiadomienia oraz dodatkowe kontrolki w aplikacjach (np. aparatu czy odtwarzacza wideo).

Samsung Galaxy Note Edge trafił do sprzedaży później, niż standardowy Note 4 i w dodatku okazał się od niego droższy. Zaokrąglony bok ekranu póki co nie został zbyt dobrze przyjęty przez rynek. Do tej pory sprzedało się zaledwie 630 tys. sztuk telefonu.

W zestawieniu z 4,5 mln sprzedanych Note'ów 4 w pierwszym miesiącu sprzedaży (ruszyła 26 września), wynik Edge'a wygląda mizernie.

Źródło tekstu: Dt, PhoneArena, wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy