DAJ CYNK

63% Polaków w zasięgu LTE Play

10.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7942

Ważne 9

5

Sieć Play dociera aktualnie swoim zasięgiem LTE do ponad 1500 miejscowości, w tym do 932 z liczbą mieszkańców powyżej 1 tysiąca.

Sieć Play dociera aktualnie swoim zasięgiem LTE do ponad 1500 miejscowości, w tym do 932 z liczbą mieszkańców powyżej 1 tysiąca.

Łączność LTE sieci Play dostępna jest obecnie dla 63% populacji kraju, co jest istotnym postępem względem 30% z maja tego roku. Pełną listę miejscowości w zasięgu LTE sieci Play znaleźć można pod tym adresem.

Dla porównania, w ostatnich materiałach prasowych Polkomtelu pojawia się informacja o dostępności LTE dla 66,7% populacji Polski. 29. lipca 51,5% pokrycie zasięgiem LTE deklarował T-Mobile, a w komunikacie Orange z 24. września mowa była o 58% pokryciu.

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: LTE play
Komentarze
Zaloguj się
76. ~bob
0

2014-10-14 09:57:28

63%.... i właśnie zrezygnowałem z tych uslug ( wcześniej zasiegów nie sprawdziłem ) .pewnie 30 -40% powierzchni kraju się szybko nie zmieni....

Odpowiedz

75. ~Kuzyn1920
0

2014-10-13 11:25:28

@BUCKSOk, przyznaje Ci racje. 3 kanałem dystrybucji oferty internetu Power LTE mają lejek nawet w najwyższej taryfie.W Salonach i przez telemarketerów dalej jest dostępna oferta bez limitu i lejka ~ tylko w najwyższym zobowiązaniu.Sugerowałem się Regulaminem promocji, który dla 2 kanałów dystrybucji dalej funkcjonuje. Przynajmniej takie informacje otrzymałem po wizycie w BOK i po telefonie na infolinie (podwykonawca) gdzie rodzicom brałem Power LTE w SmartDomie.

Odpowiedz

74. BUCKS
1

2014-10-12 19:54:16

@63 słonecznyW PLUSie w abo z pakietem 30 GB i lejkiem do 20Mb, po wykorzystaniu 35 GB mam już lejek: ok. 20/7 Mb (download 20 Mb i upload 7 Mb).A w sierpniu, w tej samej ofercie można było wykorzystać ponad 200 GB z prędkością ok. 40/35 Mb.Aktualnie lepiej u mnie wypada PLAY Online na kartę w promocji darmowe LTE, bo do 200 GB śmiga na pełnej prędkości ok. 40/20 Mb.Póki co wygląda, że PLUS po kilku miesiącach już się zapchał, bo widać znaczące cięcia. Aktualnie nie wybrałbym żadnej oferty z umową na 24 miesiące.Niestety LTE jest usługą nieprzewidywalną i nie ma żadnej gwarancji, że będzie to działać stabilnie, pozostaje czekać na usługę pre-paid albo TYLKO SIM bez cyrografu, aby w razie czego można było wypowiedzieć umowę w 1 miesiąc.Kabel od kilku lat działa u mnie niezmiennie, chyba, że ktoś nie ma dostępu do dobrego łącza kablowego to wówczas lepsze, niepewne LTE niż słaby internet z kabla.

Odpowiedz

73. wlo
0

2014-10-12 13:40:55

71 - poczytaj zanim wdasz się w niepotrzebną dyskusję ;-)

Odpowiedz

72. ~f0rteka
-1

2014-10-12 13:05:46

63. słoneczny 2014-10-10 22:13:32LTE fajne do telefonu, ale na zastąpienie kabla na pewno się nie zdecyduje. I Plusowi i Playowi wkrótce BTS-y spuchną i skończą się setki gigabajtów i no limity w promocji.odp.: Już spuchły tak bardzo, że po przekroczeniu pakiety podstawowego i 10GB zakładają "lejek" w najwyższym abo i spada prpredkość neta.

Odpowiedz

71. ~stano0
-2

2014-10-11 22:23:44

Wszystko to jest super, ale jak włączę w telefonie preferowane LTE w Play to nikt do mnie nie może się dodzwonić "abonent poza zasięgiem" i co mi po takim LTE

Odpowiedz

70. ~tata
1

2014-10-11 17:46:24

69 zmien pozycje bo nigdy nie będziesz miał potomkow.

Odpowiedz

69. ~Adam
-2

2014-10-11 16:21:24

A ja od dawna śmigam na LTE w plusie i ani razu nie miałem problemów z zasięgiem.

Odpowiedz

68. ~tata
1

2014-10-11 13:28:47

Uczciwe Play tak samo traktuje 3G jak i LTE w przeciwieństwie do Plusa który w odlegosci 30 km od stacji nadawczej tez sprzedaje ci LTE jak bys mieszkal obok.Ochyda.

Odpowiedz

67. ~
1

2014-10-11 10:32:12

@65no e-gsm już w większości miast wyłączony. na spełnienie wymagań koncesyjnych mają 24 miesiące. Play już dawno je wypełnił (po prawie 12 miesiącach), więc teraz budują tylko, żeby powiększać zasięg. z tego co wiem T-mobile też już wypełnił wymagania, a dostali jednocześnie koncesję :)

Odpowiedz

66. ~darek
1

2014-10-11 09:18:10

u mnie w małej miejscowości lte od playa śmiga aż miło już od 2 misięcy, wiem bo korzystam. brawo play.

Odpowiedz

65. ~mirekb
1

2014-10-11 06:41:15

dobry wynik..niech budują,kupują pasma z aukcji lte wiec muszą spelniac wymagania koncesyjne-to żadna łaska..niech tylko wyłączą e-gsm bo taniej wyjdzie roaming

Odpowiedz

64. ~Majkut
-3

2014-10-10 22:27:39

Nie wiem jak sprawa wygląda w tym Playu czy innych sieciach, ale ja mam od ponad roku LTE w Plusie i problemów z zasięgiem nigdy nie było. Żadnych w zasadzie problemów nie miałem a z netu korzysta mi się tak świetnie, że czasem nawet siedząc w domu wole korzystać z LTE niż łączyć się z moim stacjonarnym łączem.

Odpowiedz

0

2014-10-10 22:13:32

LTE fajne do telefonu, ale na zastąpienie kabla na pewno się nie zdecyduje. I Plusowi i Playowi wkrótce BTS-y spuchną i skończą się setki gigabajtów i no limity w promocji.

Odpowiedz

62. wlo
-4

2014-10-10 21:52:08

Ja pierniczę... Ludzie! Nie używajcie! Ja nie używam i zdrowy jestem! Mam przepłaconą Neostradę i mi przynajmniej działa!! Kwa... No nie rozumiem - tyle się pisze, że to g[..]o wielkie a Wy kupujecie... Chorzy jesteście czy co?

Odpowiedz