DAJ CYNK

5 grudnia Honor zaprezentuje "bezramkowy" smartfon

11.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5351

Ważne 5

0

Honor dopiero co zaprezentował smartfon 7X, a już 5 grudnia odsłoni w Londynie kolejne urządzenie, tym razem z bardzo wąskimi ramkami.



Honor dopiero co zaprezentował smartfon 7X, a już 5 grudnia odsłoni w Londynie kolejne urządzenie, tym razem z bardzo wąskimi ramkami.

Widoczne poniżej zaproszenie na wydarzenie w Londynie sugeruje, że pokazany zostanie phablet z zaokrąglonymi narożami i zakrzywionym ekranem 2.5D. Tag #IOOI ujawnia, że w smartfonie znajdzie się podwójny aparat (OO), w którym ważną rolę odegra sztuczna inteligencja (robot w drugim "O"). Huawei niedawno zaprezentował nowy chipset Kirin 970 z naciskiem na AI. Być może procesor ten będzie napędzał nadchodzące urządzenie.



Obecnie nie wiadomo nic więcej na temat nowego urządzenia. Być może będzie to następca zaprezentowanego we wrześniu 2016 roku smartfonu Honor Note 8, czyli Honor Note 9, może to też być Honor 10 lub też oba telefony razem - w końcu na plakacie widać dwa urządzenia.

Zobacz: Honor 7X oficjalnie

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Tagi: honor
Komentarze
Zaloguj się
12. ~Nigdy
0

2017-10-12 13:38:56

Mam zle doswiadczenia z Honorem 7. Brak aktualizacji systemu a już nie mówię o aktualizacjach bezpieczeństwa tak mocno mnie zrazil do marki że teraz wybiore raz że coś lepszego a dwa że tańszego. Honor 7 jak kupowałem po premierze kosztowal 1799 zl.

Odpowiedz

11. largo
0

2017-10-12 08:57:24

O matko, znowu szykuje się tuzin bezsensownych patentów: zakrzywienie krawędzi ramki i "bezramki". Pewna firma z jabłkiem zzielenieje z zazdrości.

Odpowiedz

10. ~zygi
0

2017-10-12 08:49:47

@8 ale to sie wydaje dodatkowe 10.99 zl jeśli zastosować Twoją metodę. I to na raz lub dwa razy trzymania.

Odpowiedz

0

2017-10-12 08:37:23

Moda, trend który jest niepraktyczna a wręcz uciążliwy, bo teraz taki telefon będzie trzeba trzymać tylko na leżąco. Trzymanie pionowe nie wchodzi w grę

Odpowiedz

8. ~~
0

2017-10-12 00:14:05

@6 Tylko nie mów mi, że nakładasz na telefony kondomy?

Odpowiedz

6. Gh0st
0

2017-10-11 22:10:23

Wolę drobne ramki niż bezramkowce i szkło 2,5...to moda, a nie praktyczność. No, ale skoro się na tym zarabia, często gorsze wypiera lepsze. Tylko, że tutaj przeważnie sporo się płaci, a tak było niejednokrotnie kiedy gorszy i tańszy standard wypierał droższy.

Odpowiedz

5. kraken
0

2017-10-11 21:09:04

Artykuł szczególnie nieporuszający. Nie ma informacji co i jak z telefonem, a poza tym to tylko jakiś Honor.

Odpowiedz

4. ~
0

2017-10-11 20:33:22

@1: Nie wiem jak w tym smartfonie, ale w nowych Samsungach Galaxy jest automatyczne rozpoznawanie trzymania za krawędź i niewysyłanie w takiej sytuacji niepotrzebnych informacji o wciśnięciach do systemu.

Odpowiedz

3. LuiN
0

2017-10-11 20:30:48

@2, czullo - a cudzysłów zauważyłeś? Ramki jakieś tam zawsze są, w końcu to nie szklanki, tylko telefony ;-)

Odpowiedz

2. czullo
0

2017-10-11 20:23:03

Jaki clickbait, a autor sam sobie zaprzecza:"Honor zaprezentuje bezramkowy smartfon" a za chwile: "tym razem z bardzo wąskimi ramkami"Weź się chłopie zdecyduj.

Odpowiedz

1. ~~
4

2017-10-11 20:09:56

Jeśli jest bezramkowy, to jak go mam trzymać, żeby paluchem nie zachaczyć o ekran dotykowy?

Odpowiedz