DAJ CYNK

5 czerwca startuje Apple WWDC2017

10.05.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4832

Ważne 3

2

W dniach 5-9 czerwca odbędzie się Apple WWDC. Podczas konferencji możemy poznać pierwsze informacje o iPhonie 8. W sieci pojawiły się też nowe zdjęcia smartfonu.W dniach 5-9 czerwca odbędzie się Apple WWDC. Podczas konferencji możemy poznać pierwsze informacje o iPhonie 8. W sieci pojawiły się też nowe zdjęcia smartfonu.

Konferencja Apple WWDC rozpocznie się 5 czerwca o godzinie 19 czasu polskiego. Zobaczymy na niej głównie nowe rozwiązania dotyczące m.in. systemu iOS i tvOS, systemu Apple Pay i asystenta głosowego Siri.

Nowe rendery prezentujące iPhone'a 8 potwierdzają informacje sprzed kilku dni, wg których ekran ma z trzech stron otaczać umieszczony w górnej części przedniego panelu głośnik rozmów i przedni aparat. Główny aparat z kolei mocno wystaje ponad powierzchnię obudowy, co może być podyktowane obecnością optycznego zoomu. Zastanawiające są też przyciski umieszczone na bokach obudowy - trzy z lewej strony i jeden z prawej. Być może jeden z nich będzie służyć do wywołania asystenta głosowego lub też będzie to fizyczny spust migawki aparatu.

Zdjęcia ujawnione przez @onleaks prezentujemy poniżej.

Źródło zdjęć: @onleaks

Źródło tekstu: Apple; @onleaks; wł

Komentarze
Zaloguj się