DAJ CYNK

5 cali i dwie baterie w zestawie - Goclever Insignia 5

04.11.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 19

Ważne 5

4

Rodzina smartfonów marki Goclever powiększyła się o model Insignia 5. Smartfon oferuje 5-calowy wyświetlacz i dwie baterie w zestawie kosztującym 749 zł.

Rodzina smartfonów marki Goclever powiększyła się o model Insignia 5. Smartfon oferuje 5-calowy wyświetlacz i dwie baterie w zestawie kosztującym 749 zł.

Sercem urządzenia jest czterordzeniowy chipset opaty na rdzeniach Cortex A7 taktowanych zegarem 1,5 GHz, z grafiką PowerVR SGX 544, 1 GB pamięci RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej (nie zabrakło czytnika kart). Największym atutem urządzenia jest 5-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli) oraz dwie baterie w zestawie, które pozwolą skuteczniej sprostać wymaganiom energetycznym smartfonu.

Pracujący pod kontrolą Androida 4.2 telefon ma dwa gniazda na kartę SIM (3G 2100 i 900 MHz - wsparcie dla Aero2), moduły Wi-Fi (obsługa Wireless Display) i Bluetooth, GPS (preinstalowana aplikacja nawigacyjna Mireo z mapami Polski, Słowacji i Czech), radio FM, przednią kamerkę 2 Mpix i główny aparat 8 Mpix.

W pudełku oprócz samego smartfonu znajdziemy dwa akumulatory z dopasowanymi do nich tylnymi panelami. Użytkownik może sam zdecydować, czy chce skorzystać z akumulatora o pojemności 2000 mAh (płaskiego i lekkiego, ale mniej pojemnego), czy o pojemności 4000 mAh (zwiększającego grubość smartfonu, ale pozwalającego na znacznie dłuższą pracę).Cenę urządzenia, które jest objęte 24-miesięczną gwarancją producenta, ustalono na 749 zł brutto. Sprzedaż rusza 6. listopada.

Źródło tekstu: Goclever

Komentarze
Zaloguj się