DAJ CYNK

26 maja zobaczymy Samsungi Galaxy C

18.05.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6

Ważne 4

0

Samsung rozesłał zaproszenia do dziennikarzy na spotkanie poświęcone prezentacji urządzeń z linii Galaxy C - odbędzie się ono już 26 maja.

Samsung rozesłał zaproszenia do dziennikarzy na spotkanie poświęcone prezentacji urządzeń z linii Galaxy C - odbędzie się ono już 26 maja.

Biorąc pod uwagę dotychczasowe przecieki, seria Galaxy C uzupełni portfolio producenta lądując poniżej serii Galaxy S, ale ponad modelami z serii Galaxy A, J i E. W skrócie, Samsung wypełni lukę pomiędzy flagowcami w cenach rzędu 3000 zł a linią Galaxy A o cenach sporo poniżej 2000 zł.

Jak dotąd poznaliśmy szczątkowe dane techniczne modeli Galaxy C5 i C7. Oba mają ekrany FullHD (odpowiednio 5 i 5,5 cala), Androida 6.0 Marshmallow i aż 4 GB pamięci RAM. Za wydajność odpowiadać mają chipsety Qualcomm Snapdragon 617 (C5) i Qualcomm Snapdragon 625 (C7). Najbardziej ekscytującą jest jednak chyba informacja o metalowym tyle obudowy.

Galaxy C7 zaoferuje główny aparat 16 Mpix, przednią kamerkę 8 Mpix, 32 GB pamięci wewnętrznej i - patrząc na wyniki testu AnTuTu - wydajność podobną do zeszłorocznego Galaxy S6.

Niestety jako miejsce premiery Samsung wybrał Chiny, w których jego udziały zaczęły w ostatnich kwartałach słabnąć. Lokalizacja konferencji może oznaczać, że linia Galaxy C jest przeznaczona wyłącznie na rynek azjatycki.

Źródło tekstu: sammobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy