DAJ CYNK

2013 SMS-ów do wszystkich sieci za darmo w Virgin Mobile

01.02.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 20599

Ważne 27

1

Virgin Mobile wprowadził dla klientów nową promocję. Daje każdemu za darmo 2013 SMS-ów do wszystkich sieci do wykorzystania do końca roku.

Virgin Mobile wprowadził dla klientów nową promocję. Daje każdemu za darmo 2013 SMS-ów do wszystkich sieci do wykorzystania do końca roku.

Aby aktywowac pakiet, należy wysłać SMS-a o treści 2013 pod bezpłatny numer 4677. Należy to zrobić do końca kwietnia. Pozostałą liczbę wiadomości można sprawdzić za pomocą kodu *109#.

Zobacz: Darmowe startery w Virgin Mobile.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
67. ~kil
0

2013-02-23 17:27:10

ja przeniosłem numer do virgin mobile za free. zasiliłem konto za 150 zł - dostałem 75 zł bonusu za to zasilenie , to mam 225 zł to wychodzi 0.12 gr / min. teraz 2013 sms-ów za darmo - jestem szczęśliwy

Odpowiedz

65. ~amigo
0

2013-02-04 22:02:58

Ja jeszcze myślę, że Virgin po tym roku działania oceni szanse na pozostanie miała być wielkie wejście puścili kilka reklam na początku, a teraz cisza ciekawe czy pozyskają w tym roku z 100 tyś klientów?

Odpowiedz

64. ~Amigo
0

2013-02-04 21:59:09

Zobaczymy jak wejdą bo nie wiadomo tak naprawdę jaki u nas jest rynek jaka cena jest tak naprawdę ceną minimalną czy te 19 gr za minutę to dalej sporo bo może okazać się, że jeszcze sporo można zejść to dla nowych będzie dobra wiadomość.

Odpowiedz

63. DanielR
0

2013-02-04 21:33:23

Ale z tego co piszą, to oni raczej na międzynarodowe i roaming stawiają, coś jak Lycamobile.

Odpowiedz

62. ~amigo
0

2013-02-04 20:55:21

Cwano podeszli do sprawy przyznam, że tego nie wiedziałem. Proszę państwa dziś w PB czytałem ze do Polski wejdzie kolejny duży gracz Pan Abramowicz ze swoją siecią TRUPHONE.

Odpowiedz

61. ~
0

2013-02-03 22:11:29

Ale mi problem. Kto normalnie doładowuje z końcówkami? Każdy robi doładowania takie jakie są w voucherze. Szukacie na siłę sztucznych problemów.

Odpowiedz

60. ~
0

2013-02-03 20:18:03

@58. Tak gwoli ścisłości to każda kwota doładowania jest promowana bonusem, ale nie koniecznie 50%. Właśnie czytam regulamin i dla konkretnych kwot bonusu podane są zakresy wartości doładowania. Przykładowo 2,5 złotego dla 5-9,99zł, 5zł dla 10-29,99 zł, 15zł dla 30-49,99zł, itd. Szkoda tylko, że pominęli kwotę 10 złotych bonusu dla doładowania z przedziału 20-29,99zł. Jak wynika z powyższego przy błędnie dobranej wartości doładowania można otrzymać nawet jedynie 17% bonusu dla 29zł otrzymasz 5zł.

Odpowiedz

59. ~
1

2013-02-03 20:12:20

@58. 10 złotych to akurat jest nominał wymieniony w regulaminie promocji. Jak byś doładował za 11zł i otrzymał bonus to wtedy można by domniemywać, że każdy nominał kwalifikuje się do tej promocji.

Odpowiedz

58. ~bart
-1

2013-02-03 20:06:09

miało być 10zł, :-)

Odpowiedz

57. ~bart
0

2013-02-03 20:05:09

@51 ja doładowałem ostatnio 1zł i dodało mi 50%, więc działa na wszyskie nominały.

Odpowiedz

56. ~
2

2013-02-03 19:08:17

@55. U mnie tak to działa :), czyli połączenia z Play Fresh do VM rozliczane są ze Stanu Darmowego.

Odpowiedz

55. ~
0

2013-02-03 19:01:04

sluchajcie mam pytanie: jezeli ja mam w virgin, a druga osoba w play i ma ona darmowe polaczenia do play, to czy dzwoniac do virgin jest to traktowane tak jakby dzwonila do play czyli ma za darmo, czy leci z konta?

Odpowiedz

54. ~olek
0

2013-02-03 18:03:07

A w jaki sposób można się przenieść do tej sieci? Działają w ogóle u nich przekierowania połączeń?

Odpowiedz

53. ~Gall
0

2013-02-03 14:44:51

Od kilku miesiecy lus ma problemy z siecia.Nie mozna sie polaczyc z numerami Plusa,rozmowy sa przerywane w trakcie z niewiadomych przyczyn a BOK informuje ze ma awarie w danym rejonie i nic wiecej nie robi.Doliczaja takze do faktury za rachynek szczegolowy ktory byl zawsze darmowy,wciskaja na sile Czasoumilacz i wiele innych rzeczy ktore powoduja bezprane zwiekszanie rachunku.

Odpowiedz