DAJ CYNK

20 mln Samsungów Galaxy S III w 100 dni

06.09.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3632

Ważne 0

0

Samsung ogłosił, że sprzedał już na całym świecie ponad 20 mln sztuk jego topowego smartfonu - Galaxy S III. Wynik ten koreańska firma uzyskała w ciągu 100 pierwszych dni sprzedaży.

Samsung ogłosił, że sprzedał już na całym świecie ponad 20 mln sztuk jego topowego smartfonu - Galaxy S III. Wynik ten koreańska firma uzyskała w ciągu 100 pierwszych dni sprzedaży.

Dla porównania, Samsung Galaxy S II potrzebował aż 9 miesięcy na pokonanie granicy 20 mln. Decydującym momentem dla Samsunga będzie nadchodząca premiera kolejnej generacji smartfonów Apple'a.

Obecnie sprzedaż Galaxy S III jest w USA wyższa niż iPhone'a 4S - po raz pierwszy od premiery, w sierpniu iPhone 4S spadł na drugie miejsce. Analitycy tłumaczą to oczekiwaniem miłośników Apple'a na nowy smartfon. Czy mają rację okaże się po premierze iPhone'a szóstej generacji.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Tagi: samsung
Komentarze
Zaloguj się
28. ~hens
0

2012-09-08 14:12:45

@26 RIM modelem BB9900 (mam go)i tak położył konkurencję na łopatki.Jest mało dostępny, i może to się kiedyś zmieni.A jak wejdzie aktualizacja do s.o.10,01 to resztę można pozamiatać. No chyba że dystrybutorzy i operatorzy nadal będą wymyślać chore teorie, że to tel tylko dla biznesu, albo dla wybranych.Podobną teorię wysnuwali recenzenci fachowcy medialni w 2001r o Erikssonie T39m, jakoby telefonie wyłącznie dla inżynierów.pzdr

Odpowiedz

27. ~Zbyszek
0

2012-09-06 20:16:03

@7: jak nie jest gorszy? a aktualizacje? a bateria?

Odpowiedz

26. ~JustMe
0

2012-09-06 18:56:23

Applefan,poczekaj...jeszcze RIM zdeklasuje Apple I wtedy beda jaja :)

Odpowiedz

25. ~Octopus
0

2012-09-06 15:47:23

S3 - bardzo fajnie sprawdza się w pracy , co prawda daleko mu do BB , ale idea idzie w dobrą stronę. Może jak dożyje czasu.. kiedy japkofon coś własnego wymyśli i wprowadzi - przekonam się do tej (jak na razie złodziejskiej )marki.

Odpowiedz

24. ~
0

2012-09-06 15:44:28

Hardwarowo rewelacja ,ale wygląd i wykonanie słabe gdy by o to zadbali to mieli by 20 mln i jeszcze 1 sztuka kupiona prze ze mnie

Odpowiedz

23. siedem
0

2012-09-06 15:30:23

samsung s3 to ładna elegancka zabawka,duży ekran na plus,wnętrze idealne,i apple wyrósł godny rywal ;D

Odpowiedz

22. ~
0

2012-09-06 15:03:43

Już za rok, góra dwa: - Puk puk. - Kto tam? - Na pewno nie iPhone. Podpisano: fan wcale nie Androida/Samsunga

Odpowiedz

21. Maniiiek
-1

2012-09-06 14:42:10

@11 Samsung wywalczył pozycje produktem a Apple jedyne co umie na to odpowiedzieć to pozew w sądzie.

Odpowiedz

20. ~wziuuuu
0

2012-09-06 13:50:04

@11 - Nowa E Klasa od Mercedesa jest droższe od Fiata 100 - Ci wredni złodzieje z Mercedesa. To jest właśnie Twoje podejście. Pakują droższe podzespoły, mają smartfon droższy, a marża nadal sporo mniejsza niż w Apple. I kto kogo okrada. iP4S może konkurenta szukać, ale w SGS2 co najwyżej, Trójce to Apple jak na razie może, ale buty czyścić.

Odpowiedz

19. ~super
0

2012-09-06 13:47:31

Jednak ludzie się przekonywują do coraz większych ekranów . Ja czekam(moja kasa) na note 2. To dopiero bedzie rozkosz korzystania z opcja i możliwości tego smartfona.

Odpowiedz

18. Hose
0

2012-09-06 12:52:07

Kiedyś pisałem że Samsung wyrabia sobie "markę". Teraz markę ma już wyrobioną dlatego kasuje za produkty coraz więcej i nadal świetnie się sprzedaje...

Odpowiedz

17. ~Fiflak
1

2012-09-06 12:49:50

Iphone miałem kilka razy w ręku i uważam, że zaletą jest intuicyjna, prosta obsługa i dobre wykonanie. W USA pewnie bym iphone używał ale nigdy w Polsce. Sam używam nokię x3-02 i jestem zadowolony, więcej mi nie trzeba. Xperie P wygrałem w konkursie na FB i sprzedałem bo po co mi :P Patenty same w sobie nie są złe ale to co apple z nimi wyprawia już jest :)

Odpowiedz