DAJ CYNK

20 milionów Samsungów Galaxy S4

03.07.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2856

Ważne 2

4

Samsung sprzedał już 20 mln sztuk swojego flagowego smartfonu Galaxy S4. Zdaniem analityków, w tym roku firma sprzeda ponad 80 mln sztuk tego telefonu.

Samsung sprzedał już 20 mln sztuk swojego flagowego smartfonu Galaxy S4. Zdaniem analityków, w tym roku firma sprzeda ponad 80 mln sztuk tego telefonu.

Po raportach JPMorgan i Morgan Stanley, w których spekulowano, że sprzedaż Galaxy S4 będzie mniejsza od planowanej, a Samsung zmniejsza zamówienia na Galaxy S4, w sieci zawrzało. Szef Samsunga, JK Shin szybko skomentował raporty jako bazujące jedynie na części informacji i jego zdaniem sprzedaż Galaxy S4 ma się naprawdę dobrze.

Teraz już wiemy, że nie były to tylko przechwałki. Według Yonhap News, do końca czerwca koreański producent sprzedał 20 mln sztuk Samsunga Galaxy S4. Galaxy SIII osiągnięcie tego pułapu zajęło około 100 dni, S4 sprzedaje się 1,7x szybciej od swojego poprzednika.

W 2012 roku Galaxy SIII trafił do 60 mln klientów na całym świecie. Przy obecnym tempie sprzedaży modelu S4, pokonanie zapowiadanego pułapu 80 mln sztuk staje się bardzo prawdopodobne.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Tagi: galaxy s 4
Komentarze
Zaloguj się
15. ~Darek
0

2013-07-04 22:19:42

Z tymi ilościami to jakaś ściema..... Znam wielu ludzi którzy na SGS 4 nawet nie spojrzą, a to tylko dlatego, że im takie urządzenie nie jest potrzebne ..

Odpowiedz

14. siedem
0

2013-07-03 23:35:35

także zostałem posiadaczem tego ,,plastiku" i jestem jak najbardziej za ;) gratulacje dla Samsunga za stukrotnie lepsze odswiezenie s3 niż to robi apple :P s4 gora

Odpowiedz

0

2013-07-03 19:44:36

Mnie wlasnie interesuje ile trafilo do klientow koncowych.

Odpowiedz

12. Bear
0

2013-07-03 19:42:59

Sprzedał to znaczy sprzedał ! Skoro sprzedał to zarobił.

Odpowiedz

0

2013-07-03 19:25:17

Sprzedal, czyli tyle trafilo do sklepow i operatorow, a nie bezposrednio do klientow?

Odpowiedz

10. kwistas
0

2013-07-03 16:50:29

Wiadomo kiedy u nas wejdzie do sprzedaży S4 mini?

Odpowiedz

9. POKUSER
3

2013-07-03 16:42:38

@8 dokładnie. Też nie rozumiem minusów dla 1. Wyraził swoją opinie o telefonie który użytkuje bez jakiegoś przeginania w którąś ze stron

Odpowiedz

8. ~
3

2013-07-03 16:31:23

Dobra, dwojka to skonczony debil, ktoremu sie wydaje, ze jest sprytnym prowokatorem, ale co wam nie pasuje w wypowiedzi #1?

Odpowiedz

1

2013-07-03 15:07:38

Aha i jeszcze odnoście @2 trolololololololo :D

Odpowiedz

2

2013-07-03 15:03:51

@1 i @2 O ja.. normalnie jesteście zabjebiści! Gratuluję!

Odpowiedz

5. Paweł
1

2013-07-03 14:54:12

Dla applefana najważniejsze jest pewnie info że Koreańczycy ocenili wyżej Apple niż swojego Samsunga :)

Odpowiedz

4. PLANET
1

2013-07-03 14:51:51

Interesujące. Ciekawe co na to applefan (nie zapomnijmy o _ na końcu).

Odpowiedz

3. ~konsul
5

2013-07-03 14:08:57

ukłońmy sie szlachce

Odpowiedz

2. ~
-3

2013-07-03 13:02:38

@1 bo nalezysz do klasy uprzywilejowanej podobnie jak ja natomiast 90% spoleczenstwa ktore robi za jakies smieszne 5000 zl na reke bedzie nazekala ze wydanie 3000 na s4 to jest drogo. Typowe zasciankowe myslenie Polakow

Odpowiedz

1. ~me
1

2013-07-03 12:40:39

Choć jest to w zasadzie ulepszona wersja S3, jest to dobry telefon. Mogę go w pełni polecić, bo sam użytkuję go od ponad miesiąca.

Odpowiedz