DAJ CYNK

12 września Apple może pokazać nowe iPhone'y

28.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 27

Ważne 1

0

Dow Jones oraz The Wall Street Journal podają, że 12 września odbędzie się konferencja Apple'a, podczas której pokazane zostaną nowe urządzenia firmy.Dow Jones oraz The Wall Street Journal podają, że 12 września odbędzie się konferencja Apple'a, podczas której pokazane zostaną nowe urządzenia firmy.

Ponadto The Wall Street Journal twierdzi, że konferencja Apple'a będzie miała miejsce w dysponującym tysiącem miejsc Steve Jobs Theater, zlokalizowanym w nowym kampusie amerykańskiego koncernu. Sam Apple póki co milczy.

Urządzenia, które spodziewamy się ujrzeć podczas wydarzenia, o którym mowa, to smartfony iPhone 7s oraz iPhone 7s Plus, będące następcami zeszłorocznych smartfonów firmy Apple. Gwiazdą konferencji ma być jednak iPhone 8, zwany też smartfonem rocznicowym, z uwagi na przypadającą w tym roku 10-tą rocznicę wprowadzenia na rynek pierwszego iPhone'a. Ma to być "bezramkowy" telefon wyposażony we wszystko, co najlepsze.

Jak się okazuje jednak, iPhone 8 przynajmniej w jednym przypadku może być gorszy, niż flagowe urządzenia z Androidem, które już są dostępne na rynku. Oczekuje się, że iPhone 8 będzie obsługiwał ładowanie bezprzewodowe. Jednak - jak podaje serwis macotakara.jp - nie będzie to implementacja standardu Qi w wersji 1.2, oferującej szybkie ładowanie (15 W), ale starszy, standardowy profil, pozwalający ładować urządzenia maksymalnym prądem 1,5 A przy napięciu 5 V (7,5 W). Oczywiście do naładowania iPhone'a będzie można użyć tylko ładowarki wskazanej przez Apple, wyposażonej w specjalny chip MFi.

Razem z iPhone'ami 12 września swój debiut będzie miał też nowy Apple Watch oraz Apple TV ze wsparciem dla 4K.

Zobacz: iPhone 8 jednak bez Touch ID. Pearl ID to Face ID
Zobacz: Jak wygląda produkcja iPhone'a 8?
Zobacz: iPhone 7s Plus i iPhone 8 - porównanie wyglądu (wideo)

Źródło tekstu: BGR, macotakara.jp, wł

Komentarze
Zaloguj się