DAJ CYNK

100 zł zwrotu za zakup Nokii X

04.06.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 62

Ważne 10

5

Do 7. lipca klienci, którzy zakupią Nokię X i wypełnią specjalny formularz otrzymać premię pieniężną w wysokości 100 zł na rachunek bankowy.

Do 7. lipca klienci, którzy zakupią Nokię X i wypełnią specjalny formularz otrzymać premię pieniężną w wysokości 100 zł na rachunek bankowy.

Wystarczy wypełnić formularz i wraz z dowodem zakupu smartfonu oraz kopią pierwszej strony karty gwarancyjnej produktu przesłać go na adres organizatora akcji. Na użytkowników modelu czekają przelewy w wysokości 100 zł. Organizator przewidział 6000 takich premii.

Zobacz: regulamin promocji

Przy okazji tego komunikatu Microsoft Mobile Devices pochwalił się też, że dla użytkowników Nokii X dostępna jest już oficjalna wersja aplikacji Instagram. Na świecie z serwisu korzysta już ponad 150 milionów osób.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia X w katalogu.

Źródło tekstu: Microsoft Mobile Devices, wł

Tagi: nokia x
Komentarze
Zaloguj się
54. ~joleczka
0

2014-06-10 19:14:31

kupia, a nie zakupia :(

Odpowiedz

53. ~Philip
0

2014-06-07 10:00:54

@30. Nie dawno Orange dopłacał od 100 do 300 zł za zakup smartfonów Samsunga... Czyli według twojej teorii Galaxy Core jest kiepski (dopłacali do niego 100 zł), zaś Galaxy S4 to beznadziejny smartfon (dopłacali do niego 300 zł).

Odpowiedz

52. ~...
0

2014-06-05 17:42:09

51 - dalej nie ma odpowiedzi, jedynie opis twojej osoby :-D już nie czekam na odpowiedz, bo wszystko jest jasne.

Odpowiedz

51. ~igor
0

2014-06-05 17:38:46

~50. ty nie musisz nic udawac. bo nawet udawanie madrego też tobie nie wychodzi ćwiercinteligencie internetowy

Odpowiedz

50. ~...
-3

2014-06-05 12:12:09

49- jeśli sam piszesz posty udając trzy osoby, to zgadnij, kto powinien się leczyć? Czy to zbyt trudna zagadka dla takiego inteligenta internetowego??

Odpowiedz

43. Mila89
-1

2014-06-05 10:45:19

@42 powinienes sie leczyc bo masz obsesje nt goscia z neta ktorego nie znasz tj "zoltego" Maniiiek/''a

Odpowiedz

36. ~aaa
-1

2014-06-05 07:49:31

A ja dostałem zwrot z promocji Philips (maszynka do golenia)!

Odpowiedz

-1

2014-06-04 21:56:39

Ta Nokia X działa tak tragicznie, że jest tylko reklamą jaki to android zł a Nokia lumia 520 za 250zł wspaniała. Ma zachęcić do zakupu WP :D

Odpowiedz

34. pacman
0

2014-06-04 20:59:09

Nokia z Andkiem miała sens parę lat temu, ale tylko gdyby wpuścili modele konkurencyjne dla S2, S3, HTC, LG itd. A gdyby dorzucili swoje dobre aparaty i mapy to pewnie spokojnie przeskoczyliby większość firm, ale akcjonariusze chcieli sprzedać firmę co zajęło im 4 lata...

Odpowiedz

33. ~
0

2014-06-04 20:35:43

A dlaczego po prostu nie obniżą na miesiąc czy dwa jej ceny o te 100 zł? Zbierają numery kont bankowych, czy co? Tylko po co im to, wydawać kilkaset zł na takiego 4-calowego gniota od M$... to trzeba być masochistą, albo lubieć robić drogie zabawki dla dzieci...

Odpowiedz

30. ~NoK
-2

2014-06-04 16:47:37

Taki kiepski sprzęt, że jeszcze dopłacą byle to ktoś kupił.

Odpowiedz

29. ~itok
0

2014-06-04 15:18:19

Reklamacja to niezgodnosc towaru z umowa.Podlega naprawie bo sprzet jest juz uzywany i nosi slady uzytkowania.Zazwyczaj takie sprawy sa rozwiazywane na korzysc firm.Odstapienie i zwrot tak ale wszystko jest zalezne od firm.W mojej firmie sciagnieta folia czy jakie kolwiek rysy,bateria,rozpakowane akcesoria,brak kompletnych elementow kwalfikuje sie jako reklamacja czas 21dni.Czas na zwrot u mnie to 30dni warunek orginalnie zapakowane bez sladow uzytkowania.Nikomu nie bronie przetestowac.Ale po 10latach pracy wiem co polacy wyprawiaja.Przyklad Pan przed koncem miesiaca przynosi tablet i chce zrobic zwrot.Folia zerwana,rysy na obudowie i ekranie widac znaczne uzytkowanie...Niestety reklamacja i oczywiscie odmowna bo to decyzja producenta.Urzadzenie uzytkowane i celowe uszkodzenie ekranu.Zdjecie zrobione przez serwisantaw obecnosci klienta

Odpowiedz

21. Mila89
-1

2014-06-04 15:00:08

@19Dokładnie tak! podpisuje sie pod wszystkim + dla ciebie :D

Odpowiedz

14. ~pabloki
0

2014-06-04 14:30:51

o o o o administratorem danych osobowych jest agencja reklamowa.

Odpowiedz

13. ~pabloki
0

2014-06-04 14:26:26

@Mila89 nie załapiesz sie w ten sposób do promocji , patrz pkt 5. reg.prom. a dodatkowo w przypadku zwrotu musisz odesłać oryginalny dowód zakupu więc nie spełnisz kolejnego warunku.

Odpowiedz