DAJ CYNK

100 tys. LG G3 w 5 dni - w samej Korei

05.06.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6480

Ważne 8

2

LG sprzedał w Korei Południowej 100 tys. sztuk modelu G3 w ciągu pierwszych 5 dni sprzedaży. Dwukrotnie pobił wynik modelu G2.

LG sprzedał w Korei Południowej 100 tys. sztuk modelu G3 w ciągu pierwszych 5 dni sprzedaży. Dwukrotnie pobił wynik modelu G2.

Pierwsze dni sprzedaży kończyły się wynikiem 25-30 tys. sprzedanych sztuk, nic więc dziwnego, że w ciągu pierwszych 5 dni sprzedaż LG G3 pokonała granicę 100 tys. sztuk. Dla porównania, dzienna sprzedaż Galaxy S5 w pierwszych dniach wynosiła 7-8 tys. sztuk.

Zeszłoroczny model, LG G2 sprzedawał się na poziomie 10 tys. sztuk dziennie, uzyskując wynik o połowę słabszy niż tegoroczny flagowiec LG.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: koreaittimes, wł

Tagi: LG LG G3
Komentarze
Zaloguj się
31. ~Diablo
0

2014-06-07 06:28:02

G3 to fajny sprzęcik ale moj Note 3 póki co też jeszcze jest kozak:)

Odpowiedz

30. ~g2
0

2014-06-07 04:52:33

Mam LG G2 i jezeli ktos pokaze mi apke badz gre ktora jest w stanie go zagiac wysylam niebieskiego Jasia Wedrowniczka :)Najlepszy ekran w klasie high end, bebechy tez takie ze wiele topowych telefonow nie ma nawet takich, wiec o czym my rozmawiamy :DLG G3 bije na glowe z2 czy s5...

Odpowiedz

29. sebek92
0

2014-06-06 22:29:33

applefan zmienił nick na bankowiec? hmm :DG3 całkiem niezły mam 4X HD i różnica jest piorunująca, 4X nie jest zły ale G3.... no bomba możliwości! Ja teraz telefonu nie zmienię ale za rok z pewnością, i chyba będzie to G4 albo ewentualnie Nexus 6 :) czas pokaże ale mimo braku aktualizacji oprogramowania na 4X to nie jest to wina samego LG tylko Nvidii bo nie dosłała sterowników... bo inne smarty od LG dostały aktualizację bez problemu... dlatego nigdy więcej Tegry ani nic z Nvidii. a sam LG się poprawił za Nvidia nie, te same cyrki były z 2X, czytałem.... dałem się nabrać ale cóż 4X był za dobrą cenę jak na możliwości

Odpowiedz

27. ~Kierownik Działu Ksero Societe
2

2014-06-06 17:09:10

Bankowiec - jesteś zwolniony!

Odpowiedz

26. Lukasz88
0

2014-06-06 16:05:28

Kolejny prowokator po applefanie. iPhone juz się kończy a inni producenci dobitnie to pokazują.

Odpowiedz

25. ~NG
1

2014-06-06 14:24:26

Nie ma się co dziwić, bo telefon jest bardzo fajny. Fajne flaki, fajny z zewnątrz. :) Sam może kupię, jak cena spadnie do 1500zł.

Odpowiedz

24. ~
0

2014-06-06 11:47:27

takiego prymitywa nawet w SKO nikt by nie zatrudnil.

Odpowiedz

23. ~ubezpieczeniowiec
0

2014-06-06 11:44:09

*doedukuj się (literówka)

Odpowiedz

22. ~prawdziwy bankowiec
0

2014-06-06 11:40:30

Ptysie, ten pajacyk co najwyżej w SG może być cieciem... Nie wierzcie we wszystko co wam w internetach napiszą.

Odpowiedz

21. ~m76
0

2014-06-06 11:35:40

jaka klientela taki bank i bankowcy :D

Odpowiedz

20. ~ubezpieczeniowiec
-2

2014-06-06 11:28:37

Bankowiec uwielbiam takich zbijaczy piany jak ty. Sam nadziałeś się na krzesło i nie chcesz z niego spaść przyznając, że zostałeś nabity w butelkę wraz z innymi jabko snobami. Przyjmujecie wiadomość o jabłku jak słowo boże i głosicie swoją wiarę wśród nie wiernych (sekciarze) i nie "majętnych"(iluminaci-masoneria). Czy zastanowiłęś się choć przez chwilę ile wart jest twój i 5S/''zajs? Zdradzę Ci tajemnicę (mam na dzieję, że nie zburzę twojego świata jak rodzice-mówiąc, że świetego mikołaja nie ma i misiowej dolinki z reniferami), to twoje "i" cudo nawet 700zł wymienionych przez ciebie nie jest warte bo produkcja w Chinach w zależności od źródła prowadzącego badania statystyczne to koszt od 173,45 dolarów do 210 dolarów czyt. przy aktualnym kursie dolara ok. 3zł to raptem 520,35zł - 630zł ?! I kto tu przepłaca?! JA i RESZTA NIE :) zostajesz TY!Poczytaj dedukuj się o później się odzywaj, bo od sprzedawania kredytów, a nie doradzania mózg ci się zlasował

Odpowiedz

19. ~bankowiec
0

2014-06-06 11:03:32

17- w tym, który jest przeznaczony dla zamożnych klientów i instytucji- Societe Generale, więc przypadkiem tu nie przyjdziesz. Nie stać Cię.

Odpowiedz

18. bogie
2

2014-06-06 10:52:58

@bankowiec wie wszystko. Na bank ;)

Odpowiedz

17. ~gość
2

2014-06-06 10:51:38

16: w jakim banku pracujesz? Chciałbym wiedzieć, by czasem przypadkowo tam nie trafić

Odpowiedz

16. ~bankowiec
-2

2014-06-06 10:46:56

spadliście z krzeseł ? ten telefon jest wart góra 700zł i to w wolnej sprzedaży, a tylko frajery i snoby kupią tą tandetę za więcej niż 1000zł. LG ma słabe baterie i wadliwy multitouch, więc czym wy się tak zachwycacie. Daleko mu do mojego prywatnego Jabłka iPhone 5s, a nawet służbowa Nokia e52 mogłaby z tym lg g3 stanąć w szranki.

Odpowiedz