DAJ CYNK

10 mln smartfonów Huawei P8 Lite w 9 miesięcy

04.02.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3696

Ważne 2

0

Huawei P8 Lite to jeden z największych sukcesów chińskiej firmy ostatnich lat. W 3 kwartały Huawei dostarczył ponad 10 mln sztuk tego smartfonu.

Huawei P8 Lite to jeden z największych sukcesów chińskiej firmy ostatnich lat. W 3 kwartały Huawei dostarczył ponad 10 mln sztuk tego smartfonu.

To drugi telefon w historii firmy, który znalazł aż tylu nabywców i zdecydowana większość urządzeń serii P8, jakie udało się Huaweiowi sprzedać (łącznie 16 mln sztuk). Obok flagowego P8, Huawei pokazał w 2015 roku większy model P8 Max i właśnie ciągnącego w górę sprzedaż firmy P8 Lite.



W całym 2015 roku Huawei dostarczył 108 mln smartfonów (wzrost o 48%), zajmując 3. pozycję na liście największych na świecie producentów tego typu urządzeń. Styczeń 2016 roku był czwartym pod rząd miesiącem, w którym dostawy smartfonów firmy przekroczyły 10 mln sztuk, osiągając 12 mln sztuk (93% wzrost rok-do-roku).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Huawei P8 Lite

Źródło tekstu: gizmochina, Huawei, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~
0

2016-02-05 17:17:30

Podłączam się do pytania z komentarza 14 ~Vegoo . Problem przejawia się przede wszystkim przy włączonej transmisji danych lub wifi

Odpowiedz

14. ~Vegoo
0

2016-02-05 13:12:58

Bardzo dużo ludzi dzwoniło na boa i zgłaszali że po przesiadce na ten telefon pojawiły się duże problemy z rozmowami głosowymi. W trakcie rozmowy jakosc spada tak że nie można normlanie porozmawiać. Po przełożeniu karty w inny tel nie było takiego problemu. Nie wiem czy to kwestia wykonania czy moze softu?

Odpowiedz

13. ~.
0

2016-02-04 18:25:13

@4 3 lata gwarancji ma tylko i wyłącznie model P8, P8 lite ma co najwyżej gwarancję door-to-door

Odpowiedz

12. ~Kuba
0

2016-02-04 13:10:27

@6 z trzyletnią gwarancją?

Odpowiedz

11. LuiN
0

2016-02-04 13:06:39

W grudniu Huawei zanotował w Polsce 1 mln sprzedanych telefonów.

Odpowiedz

10. ~23e
-1

2016-02-04 13:02:23

10 mln to na jednym srednim osiedlu w Chinach ludzi mieszka.

Odpowiedz

9. Red_PL
0

2016-02-04 12:33:13

Przy nieograniczonym budżecie marketingowym to wynik dość przeciętny.

Odpowiedz

8. ~ziutasek
0

2016-02-04 12:17:08

dla niezbyt silnie zainteresowanych przypomina nawet jabcoka ...

Odpowiedz

7. ~ziutasek
0

2016-02-04 12:15:33

Moim całkowicie subiektywnym zdaniem Moto G 3 przykrywa czapką konkurencję w kategorii cenowej poniżej 1kzł ...Huawei P8 Lite jest po prostu naprawdę ładny i promowany przez operatorów ... większość jednak wybiera telefony za złotówkę z abonamentem.

Odpowiedz

6. ~LTE
0

2016-02-04 12:02:41

@4, Za połowę ceny z Chin mam lepszy telefon od twojego czyli za jakieś 100$.

Odpowiedz

5. KA
0

2016-02-04 11:55:01

Honor 4x, z lepszą baterią, a tańszy. Pierwszy android, którego nie pragnę wyrzucić za okno.

Odpowiedz

4. ~Kuba
0

2016-02-04 11:07:55

Dla mnie P8 jest najlepszy smartfonem z androidem jaki.obecnie jest dostępny na rynku. I mówię to po przesiadce z S6 edge. Co.do P8 lite pokażcie mi lepszy stosunek cena/jakość. Maksymalna M2, ale nawet nie potrafili jej przetłumaczyć.Poza tym Huawei daje trzy lata gwarancji.

Odpowiedz

3. ~!,,!
-1

2016-02-04 10:17:46

nie przychodza tutaj poczytac aktualnosci - brak wiedzy

Odpowiedz

2. ~
-2

2016-02-04 10:03:18

Jasne że reklama. Ta firma i szajsung mają średnią jakość za to medialnie ekstraklasa

Odpowiedz

1. ~LTE
-2

2016-02-04 09:59:48

Dziwne dlaczego ludzie to kupują jak bateria jest kiepska widać reklama potrafi oślepić.

Odpowiedz