DAJ CYNK

Wpłata gotówkowa Blikiem w Banku Millennium

06.03.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Fintech

Interakcje: 3448

Ważne 1

2

Bank Millennium wprowadził usługę wpłaty gotówki bez użycia karty. Wpłata dostępna jest dla klientów Banku Millennium we wszystkich wpłatomatach banku i wymaga jedynie podania kodu Blik z aplikacji mobilnej.Bank Millennium wprowadził usługę wpłaty gotówki bez użycia karty. Wpłata dostępna jest dla klientów Banku Millennium we wszystkich wpłatomatach banku i wymaga jedynie podania kodu Blik z aplikacji mobilnej.

Aby skorzystać z usługi, klient wybiera we wpłatomacie opcję "Wpłata Blik", wpisuje tam 6-cyfrowy kod Blik dostępny w aplikacji mobilnej, potwierdza wpłatę w aplikacji za pomocą hasła mobilnego, następnie wkłada banknoty do wpłatomatu i zatwierdza ilość oraz kwotę deponowanych banknotów. Użytkownik może otrzymać potwierdzenie wpłaty na dwa sposoby: jako wiadomość PUSH w aplikacji oraz w formie wydruku z wpłatomatu. Środki pojawiają się na rachunku klienta w czasie rzeczywistym, po zakończeniu transakcji. Wpłata Blik umożliwia także szybką spłatę karty kredytowej, jeżeli wpłata została dokonana na rachunek karty.

Usługa została dostosowana do potrzeb osób z dysfunkcjami ruchowymi - przycisk wpłaty Blik jest umieszczony niżej niż czytnik kart, dzięki czemu jest łatwiej dostępny.

Źródło tekstu: Bank Millennium

Przewiń w dół do następnego wpisu