DAJ CYNK

Smartwatche Garmin dla klientów Banku Pocztowego tańsze o 30%

19.11.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Fintech

Interakcje: 8928

Ważne 0

0

Smartwatche Garmin dla klientów Banku Pocztowego tańsze o 30%

Bank Pocztowy ruszył ze specjalną akcją, która ma na celu popularyzację płatności mobilnych. Na klientów czeka kod rabatowy, obniżający cenę wybranych modeli smart zegarków Garmin z funkcją Garmin Pay o 30%. 

Od dwóch tygodni klienci Banku Pocztowego i EnveloBanku mogą płacić za zakupy zbliżeniowo, posługując się Garmin Pay. By zachęcić klientów do korzystania z tej usługi, bank wprowadził promocję specjalną. Klienci mogą otrzymać kod rabatowy w formie wiadomości SMS, pozwalający na zakup wybranych modeli smart zegarków Garmin z Garmin Pay o 30% taniej. Głównym celem promocji jest popularyzacja płatności mobilnych wśród klientów Banku Pocztowego, a także zdobycie nowych klientów. 

Zobacz: Płatności Garmin Pay dostępne w Banku Pocztowym
Zobacz: Płatności Garmin Pay dostępne w ING wraz z promocją na zegarki

Żeby zdobyć zniżkę, wystarczy do końca roku (31 grudnia 2019 r.) zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej bądź mobilnej, dokonać co najmniej jednej transakcji kartą debetową, a także wyrazić zgodę na otrzymywanie wyciągów w formie elektronicznej i na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz podanie aktualnego numer telefonu komórkowego. 

Zobacz: Nowe smartwatche Garmina dla fanów Gwiezdnych Wojen

Po spełnieniu powyższych warunków klient otrzyma kod rabatowy w formie SMS uprawniających do 30-procentowej zniżki na wybrane modele zegarków Garmin. Urządzenia, które będzie można zakupić na preferencyjnych warunkach to: smartwatch GPS Vivoactive 3, zegarek biegowy z GPS Forerunner 645 Music oraz multisportowy Fenix 5S Plus


Promocja trwa do końca bieżącego roku, a otrzymane w jej ramach kody rabatowe będzie można realizować do końca stycznia 2020 roku na stronie internetowej sklepu Watchbook: https://watchbook.pl/akcja/pocztowy będącego oficjalnym autoryzowanym detalicznym sprzedawcą urządzeń Garmin w Polsce.

Zobacz: Banki zrzeszone pod szyldem SGB zapowiadają płatności Garmin Pay
Zobacz: Garmin Pay i Fitbit Pay dostępne w Pekao S.A.

Źródło tekstu: Bank Pocztowy

Przewiń w dół do następnego wpisu